Завтра у Кременецькому районному суді (вул. Миру,7) суддя Білосевич о 11 годині 30 хвилин розгляне справу Уляни Злочевської щодо розподілу землі в натурі. Спір між далекими родичами Злочевською – Кондратьєвою. Справа не має пристрастей як в українській класиці “Кайдешева сім’я” . Проте, ситуація цікава тим, що адвокатом від сторони Кондратьєвої є дружина прокурора Тернополя Віталія Михайловича Сідорова – Ірина Сідорова.

Уляна Злочевська, яка вважає, що має право на свою частину майна, просить журналістів Кременця і Тернополя долучитися до її справи тим, щоб висвітлити. Жінка розповідає, що їй погрожують, телефонують, вимагають припинити справу. Контактний телефон 067-73-63-582

Пані Уляна натякає, що судитися у Кременці з адвокатом, чоловік якої очолював прокуратуру цього району надзвичайно складно. Мовляв, лише глянути на палаци Сідорова у Кременці і стане все зрозуміло. Хоч пан Сидоров був нібито впійманий на хабарі, зумів викрутитися на лікарняному. Згодом перевівся до Тернополя, очолював Шумську прокуратуру, а тепер керує прокуратурою міста Тернополя.

 

2 comments

  1. галина

    Ми мали горе судитися у Кременецькому суді-хай Бог боронить кожного.Із потерпілого чуть не стали винуватими.І не малу роль зіграв у справі відомий нам Віталій Михайлович.

  2. Галина

    Чиста правда: Кременецький суд+ Ірина Анатоліївна+Галина Степанівна=повний безпредєл!!! але дівчата рано чи пізно дограються….

Напишіть відгук