Чи може нетверезий хам захищати права тернополян ?

Поділитися

Придбавши неякісний товар в одному з магазинів Тернополя, я вирішила звернутись в Управління у справах захисту прав споживачів Тернопільської області, яке знаходиться в центрі Тернополя коло драмтеатру. Адже тут повинні знаходитись висококваліфіковані спеціалісти, які захищають наші права як споживачів. Поблукавши пустими коридорами установи(як потім виявилось , що всі спеціалісти знаходяться на перевірках) , я натрапила на кабінет, на якому висіла табличка з прізвищем «Федорців Олег Володимирович» (як потім з’ясувалось – начальник цього закладу). Графіку прийому громадян не було – значить-чекають завжди! Я постукала та спробувала зайти в кабінет, але двері виявились зачинені (і це в робочий час). Проте з середини кабінету лунали такі матюки і прокльони на всі переміни, що відбуваються в країні, що вуха в’яли. Відповідно, бажання звертатись до такого «захисника» наших з вами прав зникло як роса на сонці.

Потрапити до кабінету я так і не змогла. На самих дверях на ручці вмонтовано величезний замок, в коридорах цієї державної установи навішано камери спостереження, дроти яких ведуть до кабінету пана Ф. Таке враження, що знаходишся в ставці Путлера. Виникає запитання : я що знаходжусь на якомусь режимному об’єкті (а може в зоні?)

До речі, згаданий пан Ф. був затриманий за водіння в нетверезому стані зовсім недавно – 9 квітня 2014р., о 4 год. ранку ! Цікаво, як працюється без склянки свіжого пива чи віскі після нічних походеньок. І кого буде захищати такий захисник?, – хіба що тепле крісло та велике корито.

І взагалі, коли пан Ф. встигає захищати наші права?!

Після таких відвідин виникають питання:

1. Чому в Держспоживнагляді немає жодної інформації коли можна потрапити в цю держустанову? Хто відповідальний за прийом громадян?

2. Від кого і ,головне, чому зачиняється пан Ф.?

3. Для чого проводяться відеоспостереження за відвідувачами ?

4. Чи допускається нецензурна лексика в держустанові ?

5. Чому посадовець після п’яного кермування досі в теплому кріслі?

6. Хто з влади кришує пана Ф.?

7. Коли до пана Ф. завітає Правий Сектор або Автомайдан?

Охочі пересвідчитись в «гостинності» цього закладу можуть за адресою: м. Тернопіль, вул.Шевченка, 11, питати пана Ф.

Марія Ш.

Слово Симона Петлюри на Страсний тиждень, 1926 року

0

Озветься дерево любов’ю до Христа