Кандидата від Майдану Ольгу Богомолець штучно заганяють у технічні

Поділитися

Петро Порошенко та Юлія Тимошенко нібито лідирують у президентських рейтингах. Такими є результати соціологічного опитування , проведеного соціологічною групою Рейтинг. Ці результати відрізняються від живих інтернет-опитувань в соцмережах, де Ольга Богомолець впевнено посідає друге місце у першому турі і в “одні ворота” перемаагає Порошенка у другому турі. Це і дивно, адже Майдан підтримує Богомолець кандидатом в президенти. Ні оліхарх, ні людина, яка працювали у владі за часів Януковича-Азарова не може бути висунутий Майданом.

Якби вибори відбулися у найближчі дні, 28,2% усіх респондентів (або 42,3% серед тих, хто збирається взяти участь у виборах і вже визначився, за кого голосуватиме)  мають намір нібито проголосувати за Порошенка.

Редактор сайту “ПРО ВСЕ”, опитавши два десятки знайомих, так і не почув прізвище цього “дутого” лідера.

За Юлію Тимошенко збираються віддати голос відповідно 13,0% і 19,1%. Смішно, правда?

За Сергія Тігіпка – відповідно 6,1% і 8,8%, за Ольгу Богомолець –відповідно 3,7% і 5,5%, за  О.Ляшка – відповідно 3,7% і 5,5%, за Михайла Добкіна – відповідно 3,6% і 5,2%, за Петра Симоненка – відповідно 3,2% і 4,6%.

За Анатолія Гриценка готові віддати голоси 3,0% з усіх і 4,3% з тих, хто готовий голосувати, за Олега Тягнибока – відповідно 1,6% і 2,3%, за Дмитра Яроша – відповідно 1,2% і 1,9%, за Рената Кузьміна – відповідно 0,2% і 0,3%, за Вадима Рабиновича – відповідно 0,1% і 0,2%.

Опитування проводилось  з 28 березня по 2 квітня 2014 року.

Було опитано 3011 респондентів віком від 18 років у всіх областях України та Києві (за винятком Криму) за вибіркою, що репрезентує доросле населення за основними соціально-демографічними показниками.

Вибірка опитування будувалася як багатоступенева, випадкова із квотним відбором респондентів на останньому етапі. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 1,9% з імовірністю 0,95.

Якщо порівнювати ці результати з результатами  опитування, проведеного з 14 по 19 березня 2014 р. чотирма соціологічними службами (Центром соціальних та маркетингових досліджень “СОЦИС”, Київським міжнародним інститутом соціології, Соціологічною групою “Рейтинг” і соціологічною службою Центру Разумкова), коли в списках ще був представлений Кличко, то зросла електоральна підтримка Порошенка (з 24,9% до 28,2% серед усіх опитаних), Тимошенко (з 8,2% до 13,0%) і Тігіпка (з 6,1% до 7,3%).

Українська правда

Кабмін ліквідував Державну службу зайнятості

“Текстерно” повернуло пенсіонерам мільйон гривень!