Ternopol-21Як стало відомо “ПРО ВСЕ” з достовірних джерел, колишній начальник обласного управління освіти Іван Запорожан вже працевлаштувався в Тернопільський обласний комунальний інститут післядипломної педагогічної освіти (як кажуть в народі – інститут удосконалення вчителів). Дивує, що в цей заклад, власником якого є свободівська обласна рада, влаштували “кувати кадри”. Що може навчити педагогів такий чиновник? Адже саме Запорожан влаштовував освітянам репресії, змушував їздити на Антимайдан.

Не дивує це призначення, оскільки інститутом керує 70-річний ретроград, колишній член партії СДПУ(о) Віктора Медведчука – Буган Юрій Васильович. Колектив інституту мовчав, оскільки боявся влади, але тепер сподівається, що зможе скинути це ретроградне ярмо. Можливо, інститут очолить Юрій Шайнюк.

Високопосадовець очолив навіть кафедру. 25 тисяч вчителів шоковані таким призначенням. Щороку на 5 тисячах вчителів, які проходять переатестацію “для галочки”, придумали різні форми заробітку – дистанційно, заочно і т.п. Якщо взяти лише по 100 гривень “сприяння” з педагога, то виходить пів мільйона гривень навару.

У націоналістичних колах давно говорять про необхідність зміни Бугана на прогресивнішого освітянина-професіонала. Проте, нове призначення тормозить голова облради Василь Хомінець. Після відвідин голови облради патріотично налаштованого вчительства, Хомінець “злив” Бугану інформацію, що приходили “по його душу”. Зрозуміло, що поки Буган буде ділитися фінансовими потоками, то його ніяке КРУ, “6 відділ” чи облрада не зачепить.

Ще більше дивує інформація, як в Тернопільському  економічному університеті, який очолює пан Крисоватий, працевлаштувався головним юристом одіозний колишній перший заступник прокурора області Сергій Банах. Саме ця людина була уособленням правоохоронного свавілля Януковича та Хоптяна на Тернопіллі.

З цього приводу жартують, що прокурори “протоптали доріжку в університети”, оскільки на аналогічну посаду в медичному університеті працевлаштований колишній перший заступник прокурора області Микола Люшненко.

На фото: Юрій Буган

7 comments

 1. Віталій

  Все написане (вилите) – повний маразм !!!

 2. Педагог

  Закономірна свободівська політика, то їм бракнуло одного голосу, щоб на сесії відправити Запорожана у відставку,то тепер так цього ригівського хруня працевлаштували!!!І що ж воно безграмотне буде вчити???Як каруселі на виборах робити,як зарніцу впроваджувати чи заганяти до партії бандитів!? Та вже треба було поставити директором замість отого Бугана,який у всіх партіях був і вже мабуть вступив до свободівської,щоб довічно залишитися в цьому кориті!!??ІЯкий сором, яка гидота!!??Ганьба вам усім!!!!!!!!

 3. Орест

  Мав нагоду бути два рази на курсах в цьому інституті (2009 та 2013). Нікому не платив, слухав лекції “ретрограда” і хочу сказати, що не кожен сучасний і молодий викладач зможе так викласти матеріал.
  Стосовно репресій Запорожана – здається у вас якась біла гарячка… Шкода, що називаєтесь Першою незалежною тернопільською інтернет-газетою, а пишете всяку ФІГНЮ

 4. Заліщики

  Раджу інтернет- газеті ще так звану “патріотку регіонів” (керувала штабом регіоналів) Беспоповцеву дослідити, куди втікає на яку посаду? Чому на неї нероблять люстрації? А нова влада куди дивиться? Хабарниця, за попередньої влади купила квартиру, машину… що за зарплату, а може за данину яку збирала? Цікаву ви би інформацію мили і не одну

 5. Lustrator

  За такі “статті” в цивілізованій Європі притягають до статті адміністративної чи навіть кримінальної.
  Михайле Архиповичу, Оксано Степанівно та “іже з ними”, скромно названі в статті “патріотично налаштованим вчительством” (мало б бути – “Ті, що рвуться до корита”) -заспокойтеся, нічого у вас не вийде… Ви вже давно (дуже-дуже давно) вчорашні… Ніхто вас і не думає пускати до корита. Використають як один одноразовий засіб і на смітник…
  Пане Борисе, не давайте місця “опусам” таких “патріотичних” (відносно корита) осіб на сторінках Вашої інтернет-газети, шанованої, до речі, не тільки тернополянами. Бо з ким поведешся, від того й наберешся…

 6. Вчитель

  Щось мені не віриться, що ви опитали 25000 вчителів, а пліткуєте тут, самі не знаєте про що. Ви ж зовсім нічого не тямите в освіті. А вашим “достовірним джерелам” потрібно лікуватися. Не позорте свою газету, бо після такої маячні вона буде не першою незалежною, а останньою!!!

 7. Вчитель 2

  Звертаюсь до автора газети. ШАНОВНИЙ, не обливайте брудом людей про яких нічого не знаєте. Як би ви особисто знали Івана Григоровича Запорожана, то прочитавши цю статтю подумали б: “Тільки справжнє бидло, могло таке написати”. Не позорьте свою газету, не пишіть про людей такі огидні речі. Звідки ви взяли таку дурницю, що 25 000 вчителів шоковані таким призначенням, коли ви встигли їх опитати, та 99,9% вчителів не знають куди працевлаштується Запорожан. Таких людей, як Іван Григорович ще треба пошукати, бо він ЛЮДИНА з великої літери. Вам до нього, як козі до неба. І повірте, що перед вчителями вам має бути соромно, бо кожен відповідає сам за себе. Але нічого, життя – це бумеранг, а людської брехні не переслухати.
  Запамятайте, слово вилітає горобцем, а вертається волом. Напевно вам на рахунок таких статтей і ніхто не подивує, бо як в народі кажуть: “Хоч би ти був чистий як лід, а білий як сніг, то тебе обмовлять від голови до ніг “.

Напишіть відгук