Куди працевлаштовуються чиновники Хоптяна?

Поділитися

Ternopol-21Як стало відомо “ПРО ВСЕ” з достовірних джерел, колишній начальник обласного управління освіти Іван Запорожан вже працевлаштувався в Тернопільський обласний комунальний інститут післядипломної педагогічної освіти (як кажуть в народі – інститут удосконалення вчителів). Дивує, що в цей заклад, власником якого є свободівська обласна рада, влаштували “кувати кадри”. Що може навчити педагогів такий чиновник? Адже саме Запорожан влаштовував освітянам репресії, змушував їздити на Антимайдан.

Не дивує це призначення, оскільки інститутом керує 70-річний ретроград, колишній член партії СДПУ(о) Віктора Медведчука – Буган Юрій Васильович. Колектив інституту мовчав, оскільки боявся влади, але тепер сподівається, що зможе скинути це ретроградне ярмо. Можливо, інститут очолить Юрій Шайнюк.

Високопосадовець очолив навіть кафедру. 25 тисяч вчителів шоковані таким призначенням. Щороку на 5 тисячах вчителів, які проходять переатестацію “для галочки”, придумали різні форми заробітку – дистанційно, заочно і т.п. Якщо взяти лише по 100 гривень “сприяння” з педагога, то виходить пів мільйона гривень навару.

У націоналістичних колах давно говорять про необхідність зміни Бугана на прогресивнішого освітянина-професіонала. Проте, нове призначення тормозить голова облради Василь Хомінець. Після відвідин голови облради патріотично налаштованого вчительства, Хомінець “злив” Бугану інформацію, що приходили “по його душу”. Зрозуміло, що поки Буган буде ділитися фінансовими потоками, то його ніяке КРУ, “6 відділ” чи облрада не зачепить.

Ще більше дивує інформація, як в Тернопільському  економічному університеті, який очолює пан Крисоватий, працевлаштувався головним юристом одіозний колишній перший заступник прокурора області Сергій Банах. Саме ця людина була уособленням правоохоронного свавілля Януковича та Хоптяна на Тернопіллі.

З цього приводу жартують, що прокурори “протоптали доріжку в університети”, оскільки на аналогічну посаду в медичному університеті працевлаштований колишній перший заступник прокурора області Микола Люшненко.

На фото: Юрій Буган

Заступником міністра екології стане екс-губернатор Тернопільщини чи син екс-голови облради?

Свободівці і прокуратура очікують на відкат від будівельників?!