Мер Тернополя прочитає лекцію про історію на “Єлисейських полях”

Поділитися

У вівторок, 15 квітня, о 12:00 пройде друга лекція Тернопільського вуличного університету з ініціативи МГО «Файне місто». Охочі поговорити про історію та розвиток свого краю зможуть на пагорбах біля озера – Єлісях разом із очільником нашого міста – Сергієм Надалом та знавцем історії Тернопілля – Тарасом Шендеровим.

Розмова буде на тему «Минуле і сучасне Тернополя» приурочена до Дня Тернопільського замку та першої письмової згади про наше місто. Участь у Вуличному університеті є безкоштовною, запрошуються всі бажаючі.

Проводити лекцію будуть:

Сергій Надал – Тернопільський мер.

Тарас Шендеров – юрист, екскурсовод і завзятий любитель міста Тернополя. Дуже часто публікує на сторінках місцевих ЗМІ цікаві історії про наше місто.

У рамках ТВУ тернополяни зможуть побачити Тернопіль на перетині епох у фотознімках тернопільського студента Андрія Бурляка. Вистака «Світлина у світлині» це поєднання двох гармонійно переплетених часів: Тарнополя і Тернополя.

Тож, одягайтеся тепліше, беріть з собою гарячі напої і налаштовуйтесь на отримання корисної та цікавої інформації, а також на море позитивних вражень.

Губернатор Тернопільщини представить своїх заступників

Заступником губернатора Тернопільщини буде письменниця