111

Призначення Василя Облещука керівником міліції Тернопільщини викликало цілу інформаційну хвилю. До цього часу  ще ніколи в нашій області громадськість  підключалась так активно до обговорення. Ще задовго до призначення було відомо, що його кандидатуру відстоює нині партія влади – “Батьківщина”. Сьогодні це найсильніша політична структура, яка має найбільший адмінресурс. Правда, після очевидного провалу в президентській гонці, обвалу рейтингу партії перед парламентськими виборами, призначення Облещука не виглядає  довгостроковим. Зрозуміло усім, що перший тест він пройде на президентських виборах. Сьогодні ж громадськість уважно прослуховує аудіозапис розмов правоохоронців із найкритичніших подій на Тернопіллі. На сьогоднішній день понад 16 тисяч читачів тернопільської інтернет-газети  “ПРО ВСЕ” проаналізували накази і дії колишніх підлеглих Захарченка.

obleshykУ розмові з журналістом “ПРО ВСЕ” торкнувся різноманітних тем: стосунків з губернатором, хабарів, Адміністрації Президента, виборів президента, поновлення звільнених правоохоронців, які відмовились їхати на Майдан, хто “злив” аудіозаписи громадськості і з якою метою, чи боротиметься з корупцію в міліцейських лавах чи очолить цей процес ))), як заробив на квартиру і машину і т.п.

У своєму першому інтерв’ю на посаді начальника УМВСУ в Тернопільській області Василь Облещук намагався бути найбільш відкритим для громадськості, що звісно вітається, проте перші 100 днів роботи покажуть чи “приживеться” пан Василь у такому впливовому кріслі.

Справжнє обличчя нового керівника тернопільської міліції

5 comments

 1. остап

  Хороше інтерв”ю. Облещук зовсім не схожий на типового Уведешного генерала. Висловлюється щиро, багато говорить про підлеглих, толерантний. Я думаю люди, які мають покликання працювати в міліції, будуть задоволені таким керівником. Є впевненість, що він не буде їх “пресувати”, морально знищувати і матеріально обдирати, як це було раніше. Варто підтримати Корнелійовича, можливо Тернопільщина стане “пілотним” проектом для створення справжньої народної поліції, а не лише зміни вивіски, як у Росії. Удачі пане полковнику і дай Бог здоров”я.

 2. Василь Білоус

  Це, напевно, перший начальник управління, якого чекали і хочуть бачити на цій посаді його підлеглі. Вважаю, що не варто організовувати ніяких провокацій щодо нього, і не розумію тих, хто намагається скомпроментувати його імя.

 3. Олег

  Ганьба Облєщуку, Служив Саку, Регіоалу і вправно виконував його вказівки, а тепере просто його заміних. Вивіски то помінялись, але суть то лишилась та сама. Час покаже головне щоб запізно не було

  1. Саша

   Гарний начальник т1льки р1вень 1нтелекту залишився на р1вн1 д1льничого 1нспектора. Но н1чого зато його ставив депутат ВР Укра1ни Деревляний, це теж чогось коштуе. Взагал1 д1льничий в1н 1 в Африц1 д1льничий.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.