Редакція тернопільської інтернет-газети “ПРО ВСЕ” отримала з конфіденційних джерел аудіозаписи (41 файл) розмов керівництва тернопільської міліції часів Майдану. У записах відтворення подій 18-19 лютого в Тернополі. Накази екс-начальника обласної міліції В.Сака своїм заступникам, один з яких – полковник Облещук очолив днями міліцію Тернопільщини. Лобіював його призначення народний депутат від “Батьківщини Василь Деревляний.

Нагадаємо, що 18 лютого у Тернополі тисячі краян пікетували обласну адміністрацію. На неадекватні дії правоохоронців, тернополяни розгромили адміністрацію, міліцію і прокуратуру.

Тернопільську міліцію пікетують тисячі патріотів

923459_522797877833250_618646380_n

12 comments

 1. Ігор Кривецький

  Все зрозуміло. Хоптян сказав свому другові – Деревяному, щоб той будь-яким способом добився призначення ручного регіонала Облещука. Деревляний добре виконав завдання Хоптяна.
  Тре йти до Деревяного і люструвати його.

 2. остап

  З прослуханого висновок один – тернопільська міліція дружно саботувала накази Сака. Значить, як і обіцяв Корнелійович, залишилась з народом. А от “банахнута” прокуратура, що надала неправдиві свідчення до суду проти активістів Стаюри, Чашки, Баб”юк, а також ініціювала заборони на проведення мирних акцій в районах, в т.ч. і в БУЧАЦЬКОМУ, працює спокійно, ніхто їх не хоче “кайданути” люстрацією, навіть на підвищення пішли хлопці. І за суддів наших прицільно забули в зв”язку із “СВОБОДОмислієм”.

 3. Женя

  Це тільки підтверджує непрофесіоналізм начальника, який в критичній ситуації діє неадикватно, захищаючи тільки свою “шкуру”, підставляючи колег. З прослуханого можна зробити висновок, що міліція дійсно з народом, якщо таку кількість наказів генерала “СТРІЛЯТИ” проігнорувала. Зброя була, але не застосовувалась,бо як би це було не так, то серед неозброєного народу могли бути жертви. Тому, щоб не було повторення, потрібно на посади призначати дійсно людей своєї справи, які працюють в цій галузі і знають свою роботу досконало і не належать чи не підтримуються, чи не висунуті жодною політичною партію.

 4. Женя

  Цікаво, чому деякі представники так званої нашої влади так посилено намагаються висунути на посаду головного міліціонера Тернопілля свого кандидата, ігноруючи вже призначеного? Може бояться того часу, коли і до них прийде народ, і щоб було кому “захищати” і їх від людського гніву.

 5. Gorec

  Дійсно все що тут викладене свідчить що генерал повний профан як для начальника міліції. Може як для начальника якогось відділу було б достатньо, та щоб керувати міліцією потрібні професіонали. А Облещука чого вчепилися? Він звичайний служивий і як на мене досить адекватний. І зовсім не виконував тупо накази генерала, а думав своєю головою. От ще б хтось люстраторів пролюстрував булоб не меньш цікаво. Гадаю і до самозванних люстраторів час прийде.

  1. Саша

   Облещук виступив проти свого народу разом з Саком 1 за це повинен в1дпов1дати

 6. Галина

  Облещук переконував Сака не давати розпорядження стріляти. Це відомий факт у всіх працівників міліції тернополя. просто тепер нам слід його контролювати. Важлива не кандидатура, важлива зміна системи. Виберемо президента, тоді Верховну раду, а птім будемо вимагати провести реорганізацію і зміну міліції як в Грузії. А наразі нехай буде Облещук. Громадськість за нього, просто Свобода має до нього претензії за минулі образи. От і робиться таке

  1. Саша

   Якщо такрозм1рковувати тод1 можна 1 оправдати таким же чином 1 рос1ян, вони в Криму теж не стр1ляли. Кожна людина в житт1 повинна мати позиц1ю 1 визначитись кому служить народов1 чи влад1. Облещук все життя служив влад1 1 н1яко1 позиц11 в него нема х1ба що користь. Не забувайте на нас дивиться Небесна сотня 1 дае нам оц1нку. Будьмо чесними до к1нця.

 7. Gorec

  Ти Сашо кидаєш замусолені лозунги а сам гадаю нічого в тому житті не бачив. Вестись на поводу в свободівців і на їхні гасла справа не хитра, а думати своєю головою і зробити шось корисне це набагато складніше. Звідки ти можещ знати кому служив Облещук і шо то за людина? Як би знав то не говорив би дурниць. Не забувай що в нас в Тернополі регіонів не було а рідна свобода все розікрала.

  1. Саша

   Облещука на посаду назначив не жител1 Терноп1льщини а депутат ВР Укра1ни Деревляний якому потр1бний кишеньковий начальник, котрий не буде вникати в земельн1 питання так1 болюч1 для Деревляного. А Облещук в цьом у абсолютно не розбираеться, його р1вень залишився участкового. Запитайте яку останню книжку 1 коли прочитав Облещук 1 все стане зрозум1лим. В1н два слова не може звязати.

 8. 999

  Саша погоджуюсь з Вами.Країні потрібні розумні люди, а в цьому випадку..інтелект на лиці. Більше немаю що додати.

Напишіть відгук