Як ми уже повідомляли, 11 квітня представники Громадських організацій Тернопільщини зустрілися із новопризначеним начальником УМВСУ в області Василем Облещуком. Правоохоронці і громада «потиснули одне одному руку» і взялися формувати нову Громадську раду. Через декілька годин з’явилася інформація від прес-служби народного депутата Олексія Кайди .

«11 квітня під час пленарного засідання сесії Верховної Ради України народні депутати від фракцій «Свободи» Олексій Кайда, Михайло Головко, «Удару» Ігор Побер та «Батьківщини» Іван Стойко звернулися до Генерального прокурора та міністра внутрішніх справ України щодо перевірки причетності до виконання злочинних вказівок режиму Януковича під час мирних протестів громадян протягом листопада 2013 року-лютого 2014 року начальника тернопільської міліції Василя Облещука, його першого заступника Валерія Гіля та колишнього начальника Віктора Сака. Зокрема, у запиті йдеться про факти виконання злочинних вказівок керівництвом обласної міліції, застосування зброї проти мирних протестувальників під час акцій протесту 18-19 лютого у Тернополі.»

Як доказ, наводять скандальний матеріал на одному із тернопільських інтернет-ресурсів (вочевидь, проплаченому) про начебто розмови керівництва тернопільської міліції часів Майдану, де екс-керівник УМВСУ в Тернопільській області В.Сак віддає своїм заступникам (В.Облещуку і В.Гілю) злочинні накази.

До Координаційної ради Громадських організацій Тернопільщини, нагадаємо, входять неполітичні об’єднання громадян – «Самооборона Майдану Тернопільщини», «Автомайдан Тернопіль», «Майдан Тернопіль»,

«Рада бізнесу Тернопілля», «Тернопільська правозахисна група», «Громадський люстрацій ний комітет», «Тернопільські підсумки» та інші.

* Ми вважаємо, що таким чином народні депутати Олексій Кайда, Михайло Головко, Ігор Побер та Іван Стойко ігнорують думку тернопільської громади, – повідомили у прес-службі Координаційної ради Громадських організацій Тернопільщини.

2 comments

  1. віктор

    СТойко згадав, що він народний обраниць традиційно перед виборами,коли йому вигідно. Лиже сраку Порошенкуі не стидається в той же час Батьківщиною підписуватися. Гнати таких гамноідів з політики!

    1. Саша

      Всю викладену депутатами 1нформац1ю в любому випадку потр1бно перев1рити щоб не було б1льше на цьому спекуляц11, а якщо вона п1дтвердиться то тернополяни мають право знати правду 1 потр1бнопритягнути винних до в1дпов1дальност1. Це буде чесно 1 правильно.

Напишіть відгук