Нардепи від Тернопільщини йдуть в розріз із думкою громади?

Поділитися

Як ми уже повідомляли, 11 квітня представники Громадських організацій Тернопільщини зустрілися із новопризначеним начальником УМВСУ в області Василем Облещуком. Правоохоронці і громада «потиснули одне одному руку» і взялися формувати нову Громадську раду. Через декілька годин з’явилася інформація від прес-служби народного депутата Олексія Кайди .

«11 квітня під час пленарного засідання сесії Верховної Ради України народні депутати від фракцій «Свободи» Олексій Кайда, Михайло Головко, «Удару» Ігор Побер та «Батьківщини» Іван Стойко звернулися до Генерального прокурора та міністра внутрішніх справ України щодо перевірки причетності до виконання злочинних вказівок режиму Януковича під час мирних протестів громадян протягом листопада 2013 року-лютого 2014 року начальника тернопільської міліції Василя Облещука, його першого заступника Валерія Гіля та колишнього начальника Віктора Сака. Зокрема, у запиті йдеться про факти виконання злочинних вказівок керівництвом обласної міліції, застосування зброї проти мирних протестувальників під час акцій протесту 18-19 лютого у Тернополі.»

Як доказ, наводять скандальний матеріал на одному із тернопільських інтернет-ресурсів (вочевидь, проплаченому) про начебто розмови керівництва тернопільської міліції часів Майдану, де екс-керівник УМВСУ в Тернопільській області В.Сак віддає своїм заступникам (В.Облещуку і В.Гілю) злочинні накази.

До Координаційної ради Громадських організацій Тернопільщини, нагадаємо, входять неполітичні об’єднання громадян – «Самооборона Майдану Тернопільщини», «Автомайдан Тернопіль», «Майдан Тернопіль»,

«Рада бізнесу Тернопілля», «Тернопільська правозахисна група», «Громадський люстрацій ний комітет», «Тернопільські підсумки» та інші.

* Ми вважаємо, що таким чином народні депутати Олексій Кайда, Михайло Головко, Ігор Побер та Іван Стойко ігнорують думку тернопільської громади, – повідомили у прес-службі Координаційної ради Громадських організацій Тернопільщини.

Народні депутати від фракцій «Свободи», «Батьківщини» та «Удару» вимагають звільнити начальника тернопільської міліції Василя Облещука

Начальника інспекції захисту прав споживачів у Тернопільській області Олега Федорціва затримали п’яним за кермом