Не залишайте велосипеди без нагляду

Поділитися

З настанням теплої погоди в Тернополі  розпочався сезон крадіжок велосипедів. Так, лише за останні декілька днів до міліції надійшла інформація про крадіжку трьох двоколісних транспортних засобів.

 Велосипеди крадуть або з метою перепродажу, в тому числі по частинах, або з хуліганських намірів — покататися й кинути. Причому крадуть велосипеди як сучасні, так і старі. Найчастіше крадуть з під’їздів будинків, з-під крамниць чи інших громадських закладів.

 Тож правоохоронці закликають громадян не легковажити і не залишати без нагляду свої засоби пересування. Для того, щоб викрасти двоколісник багато часу не потрібно,  тож їх потрібно залишати у безпечному місці.

 Для того, щоб уникнути подібних випадків, слід дотримуватися наступних рекомендацій:

 

– не залишайте велосипед без нагляду в під’їздах будинків, поблизу торгових закладів, в інших громадських місцях. Якщо все ж доводиться це робити, то обов’язково прикріплюйте свої транспортні засоби спеціальним замком до металевих турнікетів, поручнів;

 – якщо виникла необхідність залишити без нагляду двоколісного «друга», попросіть тих, кому довіряєте, приглянути за ним;

 — бажано залишати транспортний засіб у полі зору камер відеоспостереження, якщо такі є поблизу.

 Будьте пильні та обережні — і тоді ваш двоколісний транспорт ніколи не потрапить до рук зловмисників.

 

СЗГ УМВС України

в Тернопільській області

 

Путін вніс до Держдуми законопроект про створення гральної зони в Криму

У Тернополі затримали водія, який збив бабусю біля готелю