Сьогодні на Театральному майдані було чимало людей. Одні прийшли послухати Петра Порошенка, інші подивитися на бандерлогів, які хочуть за нього голосувати. Справжні майданівці обурювались, яким же телепнем треба бути, щоб за Порошенка проголосувати. Майдан же чітко визначив: не олігарх, не працював в уряді Азарова-Януковича! Порошенко ж свої статки подвоїв за час свого перебування у кріслі міністра економіки.

Нині ж на “театралці” було надзвичайно не багато справжніх патріотів, більше чиновників ери Хоптяна-Януковича, які у столиці і в Тернополі розпочали активно працювати в штабі Порошенка. Свою ж позицію приїхав висловити на возику Олександр Башта, якого знає кожен краянин, який хоч раз побував на Майдані. Чоловік привіз з собою плакат. Нічого образливого про Порошенка він не написав. Просто висловив свої вимоги до кожного кандидата. Запримітивши Сашка на возику з плакатом, охорона Порошенка накинулись на нього, тричі викинула з інвалідного візка. Детальніше – слухайте у розповіді Олександра Башти.

poroshenko0105_новый размер
poroshenko0106_новый размер

poroshenko0108_новый размер

poroshenko0110_новый размер

19 comments

 1. Rudya

  Сашко, не прибіднюйтесь! Ви-таки заправський провокатор. Річ, навіть не в Порошенкові.

  1. Антиолігарх

   І в чому ж ще? Тільки розумово відсталий, не здатний думати і аналізувати, проголосує за Порошенка. Ви в тому числі?

 2. Wow

  (Я не особливий прихильник Порошенко) але цікаво, що про можливість таких ситуацій в Тернополі попереджали напередодні зі штабу Порошенко… Так що, вибачте, але НЕ правдоподібно, ЮліяВолодимирівна


  1. Author
   Борис Машлянка

   Причому тут Юлька? Її теж спитають!

 3. А

  а де ж відео? знаючи методи Башти пропіаритися, думаю він сам викидався пару раз з візка, волаючи, що його викинули.

  1. Олександр Башта

   Вам же ясно написали, що три рази … сам.

 4. А

  нам в презеденти потрібна людина – дії, яка може навести лад і яка має досвід . а не всяких там “бжолярів”, “героїв”, “поетів” і т п базік.

 5. Віктор

  Наскільки я знаю – це психічно хворий провокатор (я про інваліда) – йому неважливо кого обсирати – головне аби увагу привернути

  1. Олександр Башта

   За кожне “привернення ” маю по 10 000$, а ти, бовдур, смокчуш лапу.

  1. Олександр Башта

   Одна бабця казали мені, що “він хоть і олігарх, але добрий і всіх нагодує” …

 6. Віктор

  Ага краще за сучку яка планувала ділити владу з Межигріським іудою, яка продавала Україну у 2009 році путлеру

  1. Олександр Башта

   “сучки” то у тебе в безтолковці, і то, мабудь дурноваті.

 7. Андрій

  Хочу сказати пару слів. Я був там поряд, і дуже уважно за всім цим спостерігав. Бачив і плакат Башти, і бачив, як його “пресували” спочатку якісь істерички, а потім – що особливо цікаво – декілька молодих гопників бидляцького вигляду. Та, думаю, вони не мають прямого відношення до Порошенка. Я стояв поряд, і коли біля мене зупинився чоловік із служби охорони (з навушником рації у вусі, у сірому костюмі, думаю люди бачили їх) – я йому підказав, кого треба прибрати з майдану, щоб все стало спокійно. “Гопніка” в темних окулярах він швидко вивів кудись вбік – і з того моменту до Башти ніхто не мав претензій. Хто були ці кільки молодих людей, і на кого вони працювали – можете гадати самі, але ніяк не на Порошенка. Вони намагалися створити довкола Вас і Вашого плакату чорний піар, типу “на мітингу Порошенка побили інваліда, котрий проти олігархів”. Це була проплачена провокація, і Ви мали б добре бачити, що ті молоді люди, котрі до Вас лізли – НІЯК НЕ ІЗ ТИХ, КОТРІ ЦІКАВЛЯТЬСЯ ПОЛІТИКОЮ, а звичайна гопота…

  1. Олександр Башта

   Напевно всеж не так трохи, Андрію. Мені казали, що це саме “підтримка-масовка” кандидата.

 8. Олександр Башта

  Звідки у людей така раптова “любов” до Порошенко ?
  На підставі чого це любовне почуття раптом виникло ?
  Чи може не знали, а може і забули ким він був … коли та в чиїх компаніях “відпочівав” ?
  “нові обличчя в політику !, нові обличчя !… ” – збуджено та радісно скандувало вже нове “общество, отказываясь от старих корумнірованых политиков” … Тому напевно і був високій рейтінг у нового обличчя Порошенко , яке як не крути, але всеж нове тепер у нього лице … після заміни всіх його попередніх лиць.

  Люди, будьте пильні та розсудливі. Розумними та по можливості мудрими … Не ведіться на солодкі обіцянки і брехню олігархів.
  Головна мета олігарха лише гроші.
  Українці, повстанці Майдану боролись за те, щоб олігархи відійшли назавжди від керування країною, а не за те, щоб знов олігархи захопили та очолили владу в Україні !

  Дати другий шанс людині, яка вас зрадила – це, напевно, те ж саме, що і дати другу кулю тому, хто з першого разу, у вас не влучив …

 9. Богдан

  Порошенко – олігарх, цим усе сказано. Чим він відрізняється від Фірташа, Ахметова? Невже ми прогнали Януковича і на його місце вибираємо його ж міністра (Порошенко – прекрасно себе почував в уряді Азірова). Не будьте сліпими. Ні олігархам.

Напишіть відгук