Завтра о 19 годині на Театральному майдані з тернополянами поспілкується Петро Порошенко. Кандидат в президенти України прилетить о 10 ранку до місцевого аеропорту. У програмі Порошенка заплановано відвідати Збараж, Кременець, Бережани і Тернопіль. Чи встигне він побувати у всіх запланованих містечках – наразі невідомо. Сьогодні до Тернополя прибула державна охорона Петра Порошенка. Працівники УДО вивчають маршрут кандидата.

У Тернополі, окрім Порошенка, на “театралці” побачать співака Тараса Петриненка, гурт Плач Єремії. Окрім того, наприклад, у Луцьку під час візиту “шоколадного олігарха” на Вербну неділю за нього агітував поет Дмитро Павличко. Лучани не надто активно відгукнулися прийти на зустріч із Порошенком і на площі було лише близько 3 тисяч осіб. Розпочалася зустріч на Волині із виступу гурту «Плач Єремії», який, зокрема, виконав пісню «Плине кача…», що стала гімном Небесної сотні.

У Тернополі напередодні візиту інтелігенція обурена, що в штабі Петра Порошенка працють чиновники Хоптяна – пани Бабінець і Лубкович, які фальсифікували і намагалися розвалити Громадську раду при облдержадміністрації.

Ввечері Петро Порошенко відлетить літаком до столиці. Вартість авіаперельоту часів прем’єрства Юлії Тимошенко, яка також балувала себе літаками, близько 200 тисяч гривень

Напишіть відгук