Журналісти Тернополя обурені діями як нової, так і старої влади

Поділитися

Про те, що новопризначена влада на Тернопільщині не справляється з покладеними на неї функціями і цим викликає чимраз більший гнів громадськості, говорять вже не лише на кухнях чи майданах області, але й прямо в очі чиновникам. Як відомо, новопризначений губернатор  Олег Сиротюк також “довго запрягає”. І не без помилок. Про це йому прямо у вічі заявили журналісти Тернополя, які прийшли 24 квітня в облдержадміністрацію. Сиротюк натомість блеяв про те, що журналісти не приходять на всі заходи, на які їх запрошують. Мовляв, тепер будемо відмічати і покажемо як ви висвітлюєте.Словом, продемонстрував совкове мислення, де преса обслуговувала владу. Сиротюк не допетрав, що він зобов’язаний як державний чиновник анонсувати про свою діяльність, а не лише піарити опісля на власному сайті та в ефірі залежних ТТБ, облрадіо та газети “Свобода”. Його критика ЗМІ, у яких матеріали не підписані, говорила про одне: Сиротюк юридично неграмотний у царині мас-медіа, оскільки журналіст має право, згідно букви закону, підписувати матеріал власним прізвищем, псевдонімом або взагалі не підписувати.

А от щодо призначення прес-секретарем не фахову людину, продемонструвало у відповіді корупційну складову, замішану на партійній приналежності нового головного піарника губернатора.

Згодом журналісти сходили в гості до голови обласної ради Василя Хомінця та міського голови Сергія Надала. Перший працював журналістом, тому проблем фактично не виникло жодних, а от мер поводився по-колгоспному. Детальніше – дивіться відеозаписи.


Петро Порошенко прилетить літаком на Тернопільщину

Спеціальне повідомлення для губернатора про “чорнобильську нараду”