111

Про те, що новопризначена влада на Тернопільщині не справляється з покладеними на неї функціями і цим викликає чимраз більший гнів громадськості, говорять вже не лише на кухнях чи майданах області, але й прямо в очі чиновникам. Як відомо, новопризначений губернатор  Олег Сиротюк також “довго запрягає”. І не без помилок. Про це йому прямо у вічі заявили журналісти Тернополя, які прийшли 24 квітня в облдержадміністрацію. Сиротюк натомість блеяв про те, що журналісти не приходять на всі заходи, на які їх запрошують. Мовляв, тепер будемо відмічати і покажемо як ви висвітлюєте.Словом, продемонстрував совкове мислення, де преса обслуговувала владу. Сиротюк не допетрав, що він зобов’язаний як державний чиновник анонсувати про свою діяльність, а не лише піарити опісля на власному сайті та в ефірі залежних ТТБ, облрадіо та газети “Свобода”. Його критика ЗМІ, у яких матеріали не підписані, говорила про одне: Сиротюк юридично неграмотний у царині мас-медіа, оскільки журналіст має право, згідно букви закону, підписувати матеріал власним прізвищем, псевдонімом або взагалі не підписувати.

А от щодо призначення прес-секретарем не фахову людину, продемонструвало у відповіді корупційну складову, замішану на партійній приналежності нового головного піарника губернатора.

Згодом журналісти сходили в гості до голови обласної ради Василя Хомінця та міського голови Сергія Надала. Перший працював журналістом, тому проблем фактично не виникло жодних, а от мер поводився по-колгоспному. Детальніше – дивіться відеозаписи.


5 comments

 1. Говорили-балакали

  Це хто був журналістом? Хомінець? Це де він працював журналістом? Він був барменом в ” Максимі”. Згодом – торгував курами. Потрясна кар’єра, чи не так?


  1. Author
   Борис Машлянка

   У “Новій Тернопільській газеті” Хомінець працював політичним оглядачем

 2. Говорили-балакали

  Ви вважаєте його журналістом, тільки чесно? 🙂


  1. Author
   Борис Машлянка

   Скажу чесно – писав непогано… На прес-конференції не ходив, розслідувань не робив. Але це не були його функції. Він більше був публіцистом

 3. 999

  Кращим журналістом був і завжди буде, в наших спогадах..Денис Захарчук!! Він був незалежним журналістом, чесним перед собою..і вільним. Він знав що таке журналістська єтика, чого так бракує нашим українським журналістам. Це було його покликання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.