Петро Порошенко виграє у першому турі і набере 70% голосів на Тернопільщині

Поділитися

Так вважають представники команди Петра Порошенка у нашому краї. 7 квітня народний депутат від політичної партії УДАР Ігор Побер та депутат Тернопільської облради Степан Барна провели спільну прес-конференцію, на якій розповіли про те, хто в команді Петра Порошенка на Тернопільщині та якою є стратегія перемоги.

За словами Ігоря Побера, зважаючи на те, що на момент старту виборчої кампанії саме Петро Порошенко мав найвищий відсоток довіри українців, Віталій Кличко зняв свою кандидатуру на користь Порошенка. Лідер УДАРу неодноразово наголошував на потребі висунення єдиного кандидата від демократичних сил і коли час настав – своє слово дотримав.

На думку учасників прес-конференції, Петро Порошенко на Тернопільщині набере щонайменше 70% підтримки і переможе в першому турі.

УДАР і Солідарність спільно працюватимуть на один результат – перемогу Петра Порошенка. Разом вони йтимуть на місцеві вибори до Київради 25 травня, спільно підтримуватимуть Віталія Кличка на виборах міського голови столиці. Паралельно це ж об’єднання візьме участь у позачергових виборах до місцевих рад Тернопільщини 25 травня і висуне узгоджених кандидатів на посади міських голів Зборова, Збаража, Монастириської і Кременця.

Для розставлення усіх акцентів, політики наголосили: Ігор Побер буде керівником виборчого штабу Петра Порошенка на Тернопільщині, а Степан Барна – керівником виборчої кампанії кандидата. Працюватимуть УДАР і Солідарність на паритетних умовах.

«Ми працюємо над залученням людей нової генерації, а найперше тих, кого «народив» Майдан. Це можуть бути не обов’язково діючі політики, а просто люди, які хочуть змінювати життя на краще»,- розповів Степан Барна.

Політики підкреслили: 25 травня – принципова дата проведення виборів. Адже сьогодні дії в Криму, на сході і півдні України спрямовані на зрив виборчого процесу. Кремль, у свою чергу, наголошує на перенесенні виборів через нестабільну суспільно-політичну ситуацію в Україні.

«Всі спроби перенести дату виборів є антиукраїнськими і спрямовані на знищення України,- вважає Ігор Побер. – Зрозуміло, якщо дії, які наразі відбуваються в Донецьку, Луганську і Харкові, повторяться 25 травня – на дільниці не можливо буде прийти, а відтак вибори зможуть визнати недійсними. Ми цього допустити не маємо права».

0

На Тернопільщині розпочався військовий вишкіл майданівців

Водій-хам на дорогах Бережан