Поки мер Тернополя готується до замаху, люди перекрили дорогу на Текстильній

Поділитися

Сьогодні о 20 годині мешканці вулиці Злуки, де триває конфлікт тернополян і будівельника, який хоче “освоїти” стадіон своїми “шедеврами архітектурної думки”, висловили своє рішуче ні будові. Щойно люди знесли паркан, який звів горе-підприємець, і готуються перекрити вулицю Текстильну. Як розповів “Про все” місцевий мешканець пан Богдан, краяни готові зробити попереджувальний страйк- заблокувати вулицю і ходити безперестанку на пішоходному переході.

Причиною такої агресії людей стала втома від прикрої ситуації, коли будівельник вклав у свою незаконну будову ледь не на головах мешканців, які відпочивають на стадіоні, аж 17 мільйонів гривень, а тепер скандалом хоче пропхати свій бізнес-план.

Міський голова Сергій Надал на зустріч з людьми не прийшов, а прислав якого клерка, який не вміє спілкуватися з людьми. Що з того вийшло – слухайте у записі, який буде розміщений з хвилини на хвилину.

Наразі міський голова Тернополя переживає за своє життя, говорить про необхідність йому спеціальної охорони від криміналу, який його ж привів до влади у 2010 році.

Замість допомогти футболу, в Тернопільській облраді зіпсували папір

Куди поїхав цирк?