Сьогодні о 20 годині мешканці вулиці Злуки, де триває конфлікт тернополян і будівельника, який хоче “освоїти” стадіон своїми “шедеврами архітектурної думки”, висловили своє рішуче ні будові. Щойно люди знесли паркан, який звів горе-підприємець, і готуються перекрити вулицю Текстильну. Як розповів “Про все” місцевий мешканець пан Богдан, краяни готові зробити попереджувальний страйк- заблокувати вулицю і ходити безперестанку на пішоходному переході.

Причиною такої агресії людей стала втома від прикрої ситуації, коли будівельник вклав у свою незаконну будову ледь не на головах мешканців, які відпочивають на стадіоні, аж 17 мільйонів гривень, а тепер скандалом хоче пропхати свій бізнес-план.

Міський голова Сергій Надал на зустріч з людьми не прийшов, а прислав якого клерка, який не вміє спілкуватися з людьми. Що з того вийшло – слухайте у записі, який буде розміщений з хвилини на хвилину.

Наразі міський голова Тернополя переживає за своє життя, говорить про необхідність йому спеціальної охорони від криміналу, який його ж привів до влади у 2010 році.

4 comments

 1. Рома

  Так же ж домовилися, що будуть будувати стадіон? Ніби знайшли згоду, чи може людей хтось підбурює, щоб знов в місті шороху навести.

 2. Віктор

  Там в будівельника всі документи впрорядку. Надал людям все пояснив і претензія була тільки одна – спочатку стадіон для людей – потім будова будинку. Певно провокатори затесалися вже і туди, щоб нашкодити місцевій владі на догоду путлеру і криміналітету

  1. Саша

   А що доброго взагал1 зробив Надал в м.Тернопол1 окр1м того що сам обогастився за рахунок Терноп1льсько1 громади? Сн1г прибирають 1 асвальт ложать в Тернопол1 ф1рми з Волиньско1 област1, а що у нас немае автодору? А може прац1вники автодора забагато заробляють? Напевне що н1, просто не д1ляться з мером 1 його компан1ею. Тод1 виникае запитання а куда дивиться начальник УВС?

 3. остап

  Шановні читачі статей про Тернопіль на інтернет сайтах! У відгуках до всіх критичних матеріалів щодо злочинної діяльності Тернопільської міськради працюють тролі під ніками “Роман” або “Рома” та “Віктор”. Вихваляють та прославляють своїх хазяїв. Ганьба надалівським шавкам!

Напишіть відгук