Скільки ще треба трупів у Тернополі, щоб влада запрацювала?

Поділитися

Саме таке питання, адресоване меру Тернополя Сергію Надалу і його команді, найчастіше чує журналіст тернопільської інтернет-газети “ПРО ВСЕ” від продавців на стихійному ринку на вулиці Шептицького. Торік на цій вулиці вже постраждала вагітна жінка, яка не могла пройти тротуаром, переходила вулицю і потрапила під колеса іномарки. На щастя, жінка вижила, але дитятко врятувати не вдалося.

Раніше люди торгували в “клітці” навпроти приміського автовокзалу. Сьогодні там команда мера затіяла будівництво. Продавці змушені заробляти на кусок хліба в бруді і смозі вихлопних газів. Весь товар в пилюці. Покупці теж сюди приходять, бо тут найдешевші ціни. Краянам, які поспішають на приміський автовокзал, не можливо швидко пройти тротуаром, тому йдуть проїжджою частиною. Аналогічно доставляється й товар. Через це змушені “повзти” автомобілі, які бояться зачепити порушників вуличного руху. Про постійні пробки й згадувати не хочемо, щоб не дратувати читачів-водіїв.

Разом з тим, поруч з вулицею, пустують автомобільні стоянки. Продавці і покупці обурюються, чому влада не дозволить там торгувати. Адже раніше запропоновані Сергієм Надалом місця для продавців ринку не витримали випробування часом, оскільки там не має покупців. Чи погодиться мер розвантажити вулицю Шептицького цивілізованим способом, чи триматиме людей на вулиці до закінчення будівництва на своєму ринку – покаже час. Можливо, підштовхне мера до логічного вирішення проблеми активні пікети і візит самооборони Майдану.shepteckogo 0006_новый размер

У Тернополі вагітну переїхали джипом «як мішок бараболь» (відео, фото)

О политике, выборах и многом другом

Справжнє обличчя нового керівника тернопільської міліції