Старт чемпіонату Тернопільської області з футболу на межі зриву?

Поділитися

Тернопільщина має довгу та славну футбольну історію, яка знає злети і падіння, великі перемоги і поразки. Однак навіть у страшні воєнні лихоліття спорт №1 на теренах нашого краю продовжував жити та тішити тисячі його ентузіастів.

Український футбол починається з місцевих футбольних команд, які формують спортивну могутність нації. Про це свідчить популярність цього виду спорту не тільки на чемпіонатах світового рівня, а і у невеликих містах та селах, проведення сільських, міських, регіональних та загальноукраїнських змагань.

Тернопільська обласна рада підтримує розвиток аматорського, дитячо-юнацького, шкільного та масового футболу як складової підготовки футболістів для професійних футбольних команд та здорового способу життя.

Футбол, без сумніву, найпопулярніша на Тернопіллі гра. Цей вид спорту культивується у нашому краї понад сто років, і зараз, навіть у ці складні для держави та нашого краю часи, не маємо права допустити зривів проведення змагань. А саме – старту чемпіонату області з футболу, який запланований на 11 травня.

Шановні голови районних рад, депутати!

Для забезпечення належного рівня розвитку футболу в районах області звертаюся до вас при внесенні змін до районних бюджетів на 2014 рік передбачити видатки на підтримку наймасовішого виду спорту – футболу.

Шановні підприємці та меценати!

Звертаюся до вас надати допомогу у тому, щоб футбол на Тернопільщині розвивався краще, щоб займатися улюбленим видом спорту могли усі бажаючі – і дорослі, і діти. Переконаний, що ваша підтримка посприяє розвитку футболу, особливо аматорського.

Дорогі вболівальники області!

Закликаю вас постійно підтримувати улюблені команди, приходити на матчі і професійних, і аматорських змагань.

Футбол об’єднує людей. Звертаюся до усіх мешканців області об’єднатися, щоб посприяти розвитку цього виду спорту та проведенню усіх запланованих змагань.

 

З повагою

 

Голова обласної ради В.П. Хомінець

Порошенко вважає “психічно хворою людиною” самопроголошеного мера Слов’янська

На Тернопільщині обкрадають сиріт!