Тернополян возить “Тролейбус щастя”

Поділитися

Незвичний транспорт – «Тролейбус щастя» – відтепер курсує вулицями файного міста. Такий тролейбус – з повітряними кульками, справжніми музиками, прикрасами ручної роботи, цитатами про щастя, дитячими творами, малюнками, прикріпленими на сидіннях, – єдиний в Україні.

Ідея створення, як виявилося, належить… студентам. А почалося все з конкурсу.

* Цього року Тернопільська міська рада спільно з Тернопільським національним педагогічним університетом ім. В. Гнатюка і громадською ініціативою «Громада і місто» проводили конкурс студентських проектів, – зазначив заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Леонід Бицюра. – Ідей було дуже багато, адже участь в конкурсі взяли 170 магістрантів. Але переможців лише четверо, тому їхні проекти і реалізовують. Власне, однією з ідей було створення Музею щастя. Студентка розробила цілу концепцію, проте наразі нам вдалося реалізувати лише частину задуму і зробити «Тролейбус щастя». Але в майбутньому плануємо відкрити у Тернополі Музей щастя.

До слова, Леонід Олексійович разом зі студентами педагогічного та тернополянами випробували новинку. Пасажири сьогодні проїзд не оплачували, але отримували символічні талони з передбаченнями і цукерки.

* Багато людей у нашому місті сумні і похмурі, а так хочеться, аби всі посміхалися і просто були щасливі, – зізнається авторка ідеї, студентка-магістрантка факультету іноземних мов ТНПУ ім. В. Гнатюка Оксана Брикайло, – А для щастя і чудового самопочуття потрібно зовсім мало. Думаю, після поїздки в такому транспорті гарний настрій гарантовано.

Варто зазначити, тролейбус обрали один з найбільших і найновіших. Сьогодні він курсував за маршрутом №2, а від завтрашнього дня «Тролейбус щастя» возитиме тернополян за марштрутом №11. Неповторну атмосферу створювала музика у виконанні студентів Інституту мистецтв ТНПУ ім. В.

Гнатюка. Почути її можна сьогодні у тролейбусі протягом дня, але вже від завтра студенти-співаки будуть їздити лише раз, тому їхати під звуки польки чи весільного маршу пощастить не всім.

0

Самооборона Тернопільщини проти роздачі земель міста в напружений час

Міська рада травить тернополян газом