У Тернополі недопустили загострення конфлікту під стінами міськради

Поділитися

Під стінами Тернопільської міської ради, відповідно до заявки голови громадської організації “Наш рідний Тернопіль” відбувся мітинг. Прогнозувалося, що у заході візьмуть участь близько тисячі громадян, але фактично під стінами адмінбідівлі зібралося дві сотні тернополян. До слова, у цей час саме розпочала роботу чергова сесія міськради, на якій розглядалися земельні питання. Про це УНН повідомили у прес-службі УМВС України в Тернопільській області.

За словами правоохоронців, після виступу кількох активістів мирне зібрання набуло більш радикального характеру. Близько півсотні осіб, невдоволених рішеннями мера Тернополя та деяких депутатів міської ради щодо земельних питань, почали вести себе агресивно. За декілька хвилин від словесних погроз вони перейшли до хуліганських дій.

Під час спроби увійти в приміщення міської ради мітингувальники пошкодили скло та вхідні двері. В одного з протестувальників працівники міліції вилучили пристрій для відстрілу гумових куль. Наразі правоохоронці з’ясовують, чи має чоловік дозвіл на носіння даної зброї.

“Міліціонери спільно з активістами автомайдану та інших громадських організацій не допустили подальших порушень громадського порядку поблизу та всередині будівлі міської ради”,- зазначили у прес-службі.

Даний факт слідчі Тернопільського міського відділу міліції внесли в єдиний реєстр досудових розслідувань за правовою квалiфiкацiєю кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 296 Кримінального кодексу України – хуліганство, вчинене групою осіб. Подібні дії караються обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на строк до чотирьох років.

Кличко – Леапаї: Онлайн трансляція бою

Тернопільську “Ниву” дві години тримали в Криму і стріляли з автоматів біля її автобуса