У центрі Тернополя пограбували магазин “Оптика” на 20 тис. грн

Поділитися

У ніч з 16 на 17 квітня у Тернополі по вул. Руська, 3 з магазину «Оптика» невідомі скоїли крадіжку окулярів, на суму більше 20 тисяч гривень. Вранці про злочин міліціонерів повідомила власниця крамниці. На місце події виїхали співробітники міськвідділу органів внутрішніх справ.

Як з’ясували правоохоронці, злодії проникли до середини, відігнувши захисні рулети на вхідних дверях та вийнявши серцевину замка. За декілька хвилин зловмисникам вдалося винесли значну частину асортименту спеціалізованого магазину.

Не зважаючи на те, що «Оптика» була підключена до пульту централізованої охорони однієї з приватних фірм міста, затримати зловмисників на гарячому їм не вдалося. Це прикро вразило власницю крамниці. За словами тернополянки, вона справно сплачує приватним охоронцям встановлену суму, тож сподівалася, що її майно під надійним захистом.

Міліціонери встановили, що тривожний сигнал до охоронної фірми надійшов. Сталося це близько четвертої години ранку. Однак приїхавши на місце, охоронці не помітили нічого підозрілого і не вжили жодних заходів. За попередніми даними, в цей час в магазині вже господарювали крадії.

Ймовірних свідків події та осіб, які можуть володіти інформацією про осіб, причетних до злочину та їх можливе місце перебування міліціонери просять повідомляти за номером у Тернополі 51-21-02, моб.0672882111, або 102 у будь-який відділ внутрішніх справ.

Тим, хто хоче надійно захистити та зберегти свою власність, міліціонери радять довіритися співробітникам Державної служби охорони. Уже протягом багатьох років коефіцієнт надійності їх послуг залишається стабільним і становить 99,9%. Такий високий показник досягнутий завдяки чіткій і злагодженій взаємодії усіх структур державної охорони та передовому технічному устаткуванню.

 

Пасхальні богослужіння Святійшого Патріарха Філарета

Будівництво біатлонної траси на Тернопільщині використали для відмивання коштів