З робочим візитом у Тернопільському обласному клінічному перинатальному центрі “Мати і дитина” побував голова Тернопільської облдержадміністрації Олег Сиротюк

Поділитися

З робочим візитом у Тернопільському обласному клінічному перинатальному центрі “Мати і дитина”, який є закладом висококваліфікованої медичної допомоги матерям і новонародженим третього рівня, побував голова Тернопільської обласної державної адміністрації Олег Сиротюк, разом із керівником апарату облдержадміністрації Марією Чашкою, в.о. начальника управління капітального будівництва облдержадміністрації Петром Макаром, а також в.о.директора департаменту охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації Вікторем Овчаруком та начальником відділу служби технічного нагляду за будівництвом та капітальним ремонтом об’єктів охорони здоров’я Олександром Савчуком.

Як повідомив прес-службі департаменту охорони здоров’я голова ОДА Олег Сиротюк, “питання продовження та завершення реконструкції перинатального центру він візьме під свій контроль”. Саме щодо його добудови Олег Мирославович матиме зустрічі на рівні центральних органів виконавчої влади найближчим часом.

В ході зустрічі головний лікар медзакладу Віктор Куценко повідомив, що “перинатальний центр “Мати і дитина” – єдиний в області заклад, який надає багатопрофільну допомогу дитячому населенню Тернопільщини”.

За словами керівництва закладу, “половина передчасних пологів в нашій області проведена в перинатальному центрі “Мати і дитина”.

– Завдяки кваліфікованій допомозі знижується рівень інвалідизації дітей та матерів, знижується материнська та малюкова смертність – зазначив Віктор Васильович у розмові з керівництвом облдержадміністрації.

Так, за словами заступника головного лікаря з лікувальної роботи Валентини Якимчук, “а 2013 рік у перинатальному центрі “Мати і дитина” народилося 2324 дитини, із них 676 тернопільчан, а вже за три місяці 2014 – 542 дитини, тернопільчан – 177”.

 Світлана Гуменна, прес-керівник

Довідково

Стаціонарні відділення обласного перинатального центру включають 6 відділень: І акушерське; ІІ акушерське; відділення консервативної гінекології; відділення оперативної гінекології; відділення патології вагітності; відділеня екстрагенітальної патології вагітних.

Крім того функціонує відділення інтенсивної терапії новонароджених та анестезіології і реанімації, обласна консультативна жіноча консультація з центром планування сім’ї, відділення пренатальної діагностики.

 

Світлана Гуменна,

прес-керівник

Начальника інспекції захисту прав споживачів у Тернопільській області Олега Федорціва затримали п’яним за кермом

Олег Барна про ситуацію на Чортківщині: правда, яка коле очі