У Копенгагені на сцені B&W Hallerne пройшов Перший півфінал пісенного конкурсу Євробачення-2014. Під час того, як ведучі оголошували результати голосування по всій Європі за право участі у фіналі конкурсі і назвали серед інших 10 фіналістів Росію, глядачі у залі, яких цього року більше 11 тисяч, освистали цю новину, передає УНН.

Оголошення усіх 10 фіналістів, яких обрали з 16 виконавців з різних країн, глядачі як правило зустрічали гучними оплесками, скандуванням назви країни, деякі глядачі плакали та демонстрували на камери прапори оголошених країн.

Однак, коли ведучі зі сцени оголосили про те, що наступним фіналістом конкурсу стає Росія у залі піднявся галас та весь зал заполонився криками “Фу”.

Росію на конкурсі Євробачення представляють сестри Толмачьови. Вони заспівали пісню “Shine”. У підготовці дівчат до конкурсу взяв участь відомий артист Філіп Киркоров.

До фіналу конкурсу потрапила і українська співачка Марія Яремчук з піснею “Tick Tock”. Варто зауважити, що під час оголошення України глядачі у залі всі разом почали скандувати назву країни. Правда, самі українці дуже критично ставляться до Яремчук, яка назвала знайомство з Ахметовим – подарунком долі і підтримувала геноцидну політику Азарова.

Окрім представниці України до фіналу пройшли виконавці з Вірменії, Швеції, Азербайджану, Чорногорії, Угорщини, Сан-Марино, Нідерландів і Ісландії, а також Росії.

Загалом у першому півфіналі “Євробачення—2013” виступили 16 учасників – представники з таких країн як: Вірменія, Латвія, Естонія, Швеція, Ісландія, Албанія, Росія, Азербайджан, Україна, Бельгія, Молдова, Сан-Марино, Португалія, Нідерланди, Чорногорія, Угорщина і Україна.

Фінал Євробачення-2014 пройде 10 травня у Копенгагені.

Напишіть відгук