Кажуть в Україні ” Голосуй не голосуй все одно отримаєш …. Порошенка” Як так може статися, після стількох трагедій, стільки лиха пройшло по нашій землі і стільки людських життів втрачено за боротьбу проти олігархату і зараз нам розповідають побрехеньки, що майбутній президент має бути олігарх чи олігарша з косою, які при любій владі були в шоколаді та з міністерськими портфелями. Чому президентом має бути вона, за якою “Голівуд плаче”, акторка з командою повних нікчем і зрадників. Та подивіться на колишнього робітника із заводу “Оріон” Васю Деревляного. Чесно працею він заробив ті всі іномарки, квартири?! Подивіться на інших “патрійотів”, які за рік-два побудували палаци у Підгородньому, а все життя прикриваються Тягнибоком і партійною робою. 20 років морочать людям голови. Зараз це всі можуть бачити...
Тоді люди, як вам язик повертається говорити та радити комусь голосувати за представника старої, брудної, залитою людською кров’ю владу??? Невже хтось з вас думає, що ці зрадники зможуть колись стати людьми чи хоча б людей розуміти … Чому ж ніхто раніше з тих смердючих горе – політиків не піднімав тему боєздатності армії , ані з одної партії, ні з одного регіону, в країні яка входить в першу світову десятку по виготовленню та продажу зброї за кордон??? Чому зарплата солдат таа офіцерів майже прирівнюється до зарплати прибиральниці та водія чиновницького виродка ??? Невже ніхто не знав про це? – дебілятів , міністрів і т д… зате зараз один поперед іншого про це кричить ніби військо знищили за один день …Навішав біг-бордів Ляшко. Пре нахабно Добкін та Тигипко, а нормальних кандидатів, на зразок Ольги Богомолець обізвали “непрохідними”. Хто це сказав? Проплачені соціологічні компанії Порошенка і Тимошенко? Чи оточення клоунів Ляшків і Добкіних?

10371476_324620171019264_4957494383139964475_nМайдан давно визначився зі своїм кандидатом. І він не підтримав під час революції політичних  імпонетнів з УДАРу, Свободи і Батьківщини. Підсувають “чоколядового”. Може “піпл схаває”.

Задумайтеся люди, самі задумайтесь і друзям розкажіть! Розбудіть свою совість, логіку та розум! Вистачить нам уже крові, горя та біди на нашому віку. Зробіть вибір так, щоб ваша совість та сумління було чисте, з цим нам жити та дітей ростити, і від цього нам нікуди не втекти, як кажуть- від себе не втечеш ….

***

Читаю “Газету по-українську”. Вразило свідчення французького фотографа Еріка Буве, який знімав у багатьох гарячих точках світу:

“Поранені на Інститутській не плакали, не кричали. Я бачив багато таких сцен у різних куточках світу. Люди зазвичай впадають у паніку, але не в Києві. Хлопці йшли з палицями вперед, прикриваючись щитами, мовчазні, спокійні. Думав, чи ви здуріли: ви ж ідете проти озброєних із голими руками. Єдиний шум — постріли із протилежного боку. Це було так дивно: люди йшли назустріч смерті зі спокоєм і гідністю”.

P. S. По кілька разів на день слухаю пісню “Горіла шина – палала, Диких собак не пускала…”

Вони пішли з вірою, що ми зупинимо диких собак, що ми поставимо на місце диких собак. Ми не можемо зрадити світлій пам’яті. Диких собак потрібно зупинити на Сході, по всій Україні і особливо в Черкасах.
Дикі собаки об’єдналися в одну зграю, щоб в Черкасах правив далі “тулубізм”, “дерновізм”, опираючись на тушок, тітушок, шісток режиму.
25 травня спільними зусиллями тягнуть до влади на виборах тих, хто ставив на коліна Україну та тих, хто зараз продає Україну. У Черкасах вони тримали, тримають і хочуть тримати владу – корупціонерів, злодюг, владу диких собак.

Тарко Береж

1 comment

  1. Саша

    Відколи це Ольга Богомолець стала бідною? В Україні усі хочуть керувати бо тоді можна вкрасти і не потрібно робити. Спочатку Богомолець нехай покаже себе як організатор в громадському житті, організує робочі місця, подбає про обездолених, полікує в своїй клініці безплатно хворих, пенсіонерів котрі не мають грошей на лікування а тоді люди побачать її віданність народу України і виберуть президентом. Поки що рейтинг кожен кандидат в президенти старається заробити тільки на тому щоб більше грязі вилити на конкурента.

Напишіть відгук