Зважаючи на останні події в державі, працівники міліції Тернопільщини посилюють заходи безпеки в області. Правоохоронці спільно з громадськістю докладають значних зусиль щодо забезпечення спокою в області, запобігання можливих провокацій 8 та 9 травня.

Як розповів начальник відділу охорони громадського порядку обласної міліції Борис Брик, у ці дні правоохоронці будуть активно співпрацювати з громадськістю. На території Тернопільщини відновили свою роботу 32 блок-пости. На них цілодобово чергують міліціонери спільно з добровольцями різних громадських формувань. Їх основна задача – недопущення потрапляння в область радикально налаштованих громадян. Такі заходи вжиті заради безпеки краян.

Як уже повідомлялося, з 30 квітня міліція Тернопільщини працює в посиленому режимі. Для забезпечення охорони громадського порядку на території області щодня залучається максимальна кількість особового складу органів внутрішніх справ краю. Збільшилась кількість нарядів, які патрулюють вулиці обласного центру.

8-9 травня сесією міської ради у Тернополі оголошено Дні жалоби за усіма загиблими у Другій світовій війні. У ці дні працівники міліції також будуть цілодобово чергувати у парках, місцях масового скупчення людей. До охорони громадського порядку у Тернополі будуть задіюватися працівники райвідділів області.

Правоохоронці просять громадян в цей період бути особливо пильними, зберігати спокій і помагати міліціонерам у виявленні та затриманні підозрілих осіб, які можуть вчиняти провокативні дії на території Тернопільщини. У разі виявлення таких осіб телефонуйте 102.

На сьогоднішній день у працівників міліції Тернопільщини достатньо сил та засобів для охорони та безпеки жителів нашого краю.

СЗГ УМВС України

в Тернопільській області

Напишіть відгук