111

Торік у жовтні, перед самим Майданом, мер Тернополя Сергій Надал в Українському домі “Перемога” розповідав, що “Галицька дефіляда” на Театральному майдані вдалася. Тернополяни були дещо іншої думки про тую п’янку в центрі міста.

Згодом в історії Тернополя та України був Майдан. Здавалось, що чиновники якось “протверезіють”.  Тим більше, що й мер тернополяни за цей час дізналися, що Надал і компанія встигли роздати 25 гектарів землі у парках, зокрема. вже вділили у парку Шевченка землю, де колись стояв літній кінотеатр, територію, де мандруючі цирки розташовують шатро і т.д.

Вчора у Тернопільській міській раді розповідали про майбутні рекорди нової п’янки під лейбою “Галицька дефіляда”. Тернопільські шинкарі, які вичитали побрехеньку і пропагують її, що в українській кухні популярним був алкоголь, планують побити рекорд України з азербайджансько-грузинською стравою. Яке відношення має шашлик до галицької кухні не говорили. Акцентували увагу на тому, що це буде найбільший шашлик довжиною 200 метрів ( у Києві рекорд встановили 160 метрів, а російському місті Казані – 180 метрів). Готувати його будуть від острівка закоханих і аж до пивзаводу. Для рекорду закуплять 300 кілограм свинини. Теоретично на 1 метр шашлика затратять 1,5 кілограма м’яса. Готувати будуть також й зелений борщ. Оскільки дефіляда відбудеться 6-8 червня, на самі Зелені свята, то організатори пропонують різноманітні забави: самі заквітчають усі пам’ятники Тернополя, а жителям пропонують прикрасити свої балкони і вікна. Найфайніше   отримає подарунок – новий оздоблений євробалкон. Детальніше – дивіться відео.

Разом з святом обжирання, відбудеться відкриття туристичного сезону. Тому в парк, поруч із палатками зі стравами, будуть й майстри народних ремесел. Усе це дійство розважатимуть “всеїдний” “Лісапетний батальйон”, який круглорічно розважав Хоптяна і їхню бюрократично-януківську братію, а тепер – свободівців. Наступного дня публіку забавлятиме “Лос-колорадос”.

А от козацької чайки на озері не буде. Занадто великий гонорар і він виявився “непідйомний” для наших нібито патріотів. Хоча, відколи це шинкарі були патріотами в українській історії?

Від себе хочемо зазначити, перед виборами свободівці вели активну антиалкогольну пропаганду, церква їх підтримала, а коли дірвались до влади, то забули про свої передвиборчі обіцянки. Що ж до галицької кухні, то, наприклад, на весіллі в 20-30 роках в Західній Україні, випивали навіть не повну пляшку алкоголю. “Гостились” алкоголем стримано, не було прийнято напиватись, оскільки галичани вміли веселитись без дурману. Сьогодні ж пропаганда алкоголю відбувається навіть патріотами у вишиванках, оскільки оковита приносить найбільший прибуток.

Перед прес-конференцією, шинкарі, які перейменували себе рестораторів, бідкались одне одному, що шия на ринку вже коштує 75 гривень за кілограм!

Центр Тернополя перетворили на велику “бухайлівку”7 comments

 1. рома

  Цей фестиваль є приводом до притоку туристів в місто, які будуть тут залишати свої гроші. Що поганого? Тернопіль має піднімати свій туристичний потенціал.

 2. Саша

  Від організації пянки Тернопіль нічого не виграє і не придбає. Туристів потрібно приваблювати музеями, краєвидами , печерами, замками і іграми, старовинною історичною культурою, ане пияцтвом. Дибіли які не вміють нічого організовати а хочуть заробити гроші влаштовують попоєще, тому що на більше розуму немає.

 3. 999

  Правда .. Ваша.Замість..алкоголю, краще б подумали, як праце влаштувати..молодь!

 4. остап

  Дивишся на цю всю ДЕФЕЛЯДУ від НАШОЇ СВОЛОТІВСЬКОЇ МІСЬКРАДИ – ВІДВЕРТИЙ ЦИНІЗМ. ЯКА МОЖЕ БУТИ ДЕФЕЛЯДА, ЯК МОЖНА ЖЕРТИ, ПИТИ, ВЕСЕЛИТИСЬ, КОЛИ КОЖНИЙ ДЕНЬ МИ ВТРАЧАЄМО МОЛОДІ УКРАЇНСЬКІ ЖИТТЯ, ЙДЕ ВІЙНА ?! ЧОМУ НА ФОТО ТАКІ ВЕСЕЛІ ОБЛИЧЧЯ, ПАНЕ СМИК, ВИ ТЕЖ ЗА ДЕФЕЛЯДУ В ЦЕЙ ЧАС? А ВЗЯТИ ГІТАРКУ І ПОЇХАТИ ПОСПІВАТИ СОЛДАТАМ В ГОЛОВУ НЕ ПРИЙШЛО, ЧИ ЦЕ ВЖЕ НЕ ВАШ РІВЕНЬ, БОГЕМНИЙ ВИ НАШ? ТОДІ НЕ ВІРЮ І НЕ СПРИЙМАЮ БІЛЬШЕ ЖОДНОЇ ВАШОЇ ПАТРІОТИЧНОЇ ПОЕЗІЇ. ПАСКУДНИКИ ВИ ХЛОПЦІ, А НЕ ОЧІЛЬНИКИ МОГО МІСТА! ТРЕБА ШАНОВНА ГРОМАДО ЇХ ГНАТИ, ТЕРМІНОВО!!!

  1. Руслан

   Цілком підтримую Остапа. Гнати на схід , нехай воюють.ВІДРОСТИВ ЧУБА І ДУМАЄ ЩО ПАТРІОТ. І ЩЕ ОДНЕ:ЖИВУ В ЦЕНТІ МІСТА І ВЖЕ НА ПРОТЯЗІ ТИЖНЯ ДОВОДИТЬСЯ СЛУХАТИ “МУРКУ” В ОДНОМУ З БАРІВ. ПОКИ ЩО НЕЗНАЮ З ЯКОГО,ПІСЛЯ 22-00.

 5. Саша

  Немає в Тернопільській мерії не тільки патріотів міста і України в цілому, а немає навіть думаючих керівників котріб могли хоть щось зробити для міста. На всьо що вистарчає розуму так це продати, вкрасти, споїти людей. Але немає чому дивуватись, гляньте хто керує мерією-босяки і злодії, котрі на патріотичних гаслах прийшли до влади. Розуму в них більше не вистарчає ні на що. Правда люди говорять- наші кращі сини України віддають життя за свободу і незалежність України а Тернопільські босяки організовують пянки. Щом їм Україна, що їм людьське життя і людське горе, головне пянки організувати щоб було з чим іти на нові вибори. Потрібно громаді Тернополя попросити воєнкома призвати мера-Надала і його посіпак призвати в армію на захист України.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.