Найбільша п’янка Тернополя переноситься з центру у залишки парку імені Шевченка

Поділитися

Торік у жовтні, перед самим Майданом, мер Тернополя Сергій Надал в Українському домі “Перемога” розповідав, що “Галицька дефіляда” на Театральному майдані вдалася. Тернополяни були дещо іншої думки про тую п’янку в центрі міста.

Згодом в історії Тернополя та України був Майдан. Здавалось, що чиновники якось “протверезіють”.  Тим більше, що й мер тернополяни за цей час дізналися, що Надал і компанія встигли роздати 25 гектарів землі у парках, зокрема. вже вділили у парку Шевченка землю, де колись стояв літній кінотеатр, територію, де мандруючі цирки розташовують шатро і т.д.

Вчора у Тернопільській міській раді розповідали про майбутні рекорди нової п’янки під лейбою “Галицька дефіляда”. Тернопільські шинкарі, які вичитали побрехеньку і пропагують її, що в українській кухні популярним був алкоголь, планують побити рекорд України з азербайджансько-грузинською стравою. Яке відношення має шашлик до галицької кухні не говорили. Акцентували увагу на тому, що це буде найбільший шашлик довжиною 200 метрів ( у Києві рекорд встановили 160 метрів, а російському місті Казані – 180 метрів). Готувати його будуть від острівка закоханих і аж до пивзаводу. Для рекорду закуплять 300 кілограм свинини. Теоретично на 1 метр шашлика затратять 1,5 кілограма м’яса. Готувати будуть також й зелений борщ. Оскільки дефіляда відбудеться 6-8 червня, на самі Зелені свята, то організатори пропонують різноманітні забави: самі заквітчають усі пам’ятники Тернополя, а жителям пропонують прикрасити свої балкони і вікна. Найфайніше   отримає подарунок – новий оздоблений євробалкон. Детальніше – дивіться відео.

Разом з святом обжирання, відбудеться відкриття туристичного сезону. Тому в парк, поруч із палатками зі стравами, будуть й майстри народних ремесел. Усе це дійство розважатимуть “всеїдний” “Лісапетний батальйон”, який круглорічно розважав Хоптяна і їхню бюрократично-януківську братію, а тепер – свободівців. Наступного дня публіку забавлятиме “Лос-колорадос”.

А от козацької чайки на озері не буде. Занадто великий гонорар і він виявився “непідйомний” для наших нібито патріотів. Хоча, відколи це шинкарі були патріотами в українській історії?

Від себе хочемо зазначити, перед виборами свободівці вели активну антиалкогольну пропаганду, церква їх підтримала, а коли дірвались до влади, то забули про свої передвиборчі обіцянки. Що ж до галицької кухні, то, наприклад, на весіллі в 20-30 роках в Західній Україні, випивали навіть не повну пляшку алкоголю. “Гостились” алкоголем стримано, не було прийнято напиватись, оскільки галичани вміли веселитись без дурману. Сьогодні ж пропаганда алкоголю відбувається навіть патріотами у вишиванках, оскільки оковита приносить найбільший прибуток.

Перед прес-конференцією, шинкарі, які перейменували себе рестораторів, бідкались одне одному, що шия на ринку вже коштує 75 гривень за кілограм!

Центр Тернополя перетворили на велику “бухайлівку”

У Тернополі стартував жіночий футбол

Школа на Тернопільщині отримала спортивний майданчик