Бути політиком в Україні – це означає вміти так підлаштовуватися під обставини , щоб у разі виникнення непередбачених подій завжди залишатися на коні.
Справжнім профі в цій справі є народний депутат України Василь Деревляний. Всі пам’ятають боротьбу восьми претендентів на крісло голови тернопільської міліції. Переможцем вийшов Василь Облещук , якого не приховуючи , підтримував керівник обласної організації ВО «Батьківщина». А приховував Василь Тимофійович дещо інше , а саме , факт лобіювання на високу посаду іншого кандидата – Василя Шуманського . Так би мовити , розклав яйця в різні кошики , чим , власне , займається все своє свідоме політичне життя.
Відносно В.Шуманского , нагадаємо читачам , що в житті цього міліціонера чільне місце займає контрабанда , ні, не боротьба з нею , а керівництво, повідомляє  бютівський сайт Цензор.нет.

Було це і в Чернівецькій та в Одеській областях, розповідають автори сайту. Курирував він контрабандне ввезення в Україну сигарет , спиртного , автомобілів , м’яса. Не забував В.Шуманскій і про рекет – всі підприємці на Калинівському ринку ( Чернівці) та « 7 кілометрі » (Одеса) знали , що за свій «спокій» платять В.Шуманскому .
Люстрацію під пильним оком Єгора Соболєва та кадрового комітету МВС України Василь Шуманський пройшов з честю – за душею ні машин , ні квартир. Живе на яхті вартістю 4,2 млн. доларів , пересувається на ахалтікінскому жеребці вартістю 3 млн. доларів ( їх у нього аж 30 загальною вартістю понад 20 млн. доларів). Саме за таких керівників органів внутрішніх справ в оновленій країні поклали голову патріоти з Небесної сотні .
Щось , видно , не склалося у В.Деревляного і В.Шуманского . А може правдива версія про те , що дали Василю Облещуку допрацювати до виборів і отримати ветерана ОВС , а після того всі побачать нову яхту на Тернопільському озері , а Василя Деревляного на ахалтікінському або арабському жеребці. 

1 comment

  1. Саша

    Який дурак маючи такі гроші і достаток піде на роботу в міліцію? Це абсурд. Уміємо ми украінці обгаджувати один одного, особливо коли говоримо анонімно і за сказане не потрібно відповідати.

Напишіть відгук