111

Фахівцями Держфінінспекції в Тернопільській області проведено ревізію сільського бюджету та фінансово-господарської діяльності Мишковицької сільської ради, якою виявлено фінансових порушень, що призвели до втрат, на загальну суму 190 тис. гривень.

В ході ревізії встановлено, що внаслідок завищення опалювальної площі дошкільного закладу сільською радою зайво оплачено за використаний природний газ 36,6 тис. гривень.

Крім того виявлено, що за не спожиті послуги по теплопостачанню, зайво оплачено ТОВ «Компанія Енергія Тепла» 34,6 тис. гривень.

Інспектори також виявили, що працівникам даної установи зайво нараховано та виплачено заробітної плати з нарахуваннями на загальну суму понад 69 тис. гривень, внаслідок порушень при нарахуванні індексації заробітної плати працівників, оплати за невідпрацьований час, тощо.

Також виявлено, що сільською радою покрито видатки сторонніх юридичних осіб на оплату комунальних послуг. Дане порушення призвело до втрат на суму 37 тис. гривень.

Також не оминули уваги інспекторів такі порушення як: недоотримання орендної плати за оренду приміщень та обладнання на суму 7,6 тис. гривень та нестача товарно-матеріальних цінностей на суму 3 тис. грн.

За недотримання законодавства з фінансових питань 4 посадових особи притягнуто до адміністративної відповідальності, направлено обов’язкові вимоги щодо усунення виявлених порушень, застосовано фінансову санкцію у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами. Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи.

Прес-служба Держфінінспекції

в Тернопільській області1 comment

 1. Мишковицька сільська рада

  Пояснення
  Мишковицькою сільською радаю не було зайво сплачено за використаний природній газ відділу освіти Тернопільської РДА кошти – 36,6 тис. грн., оскільки на дану суму не має платіжного доручення.
  Згідно актів обміру приміщень за 2007, 2009, 2014 роки , комісія здійснювала обміри приміщень Мишковицької ЗОШ І-ІІІ ст. та дитячого ясла-садка “Теремок” разом з інспектором Держфініспекції. З наведеного виходить, що ІІІ ревізії поспіль інспектор не правильно фіксував об”єми приміщень, що не є нашою помилкою, оскільки ми не є компетентними в інженерних питаннях.
  Згідно актів обміру приміщень за 2007,2009 роки нарахування за використаний природній газ проводилося у процентному співвідношенні до загальної опалювальної площі у кв.м (2007 рік – Мишковицька ЗОШ І-ІІІ ст. – 73%, дитячий садок – 27%, 2009 рік – Мишковицька ЗОШ І-ІІІ ст. – 75%, дитячий садок – 25%) то акт обміру приміщень від 04.03.2014 року площа переведена у куб.м. Мишковицька ЗОШ І-ІІІ ст. 77,73% від загального опалювального об”єму, а дитячий садок – 22,27%.
  Відповідно до останього акту обміру приміщень сума нарахувань за використаний прирордній газ зменшина на 36,6 тис.грн., а не зайво сплачена.
  ТзОВ “Команія Енергія Тепла” надавала послуги по теплопостачанню дитячого ясла-садка “Теремок” з лютого 2013 року. Станом на січень 2014 року не було встановлено тариф на виробництво теплової енергії. Дана організація надавала послуги, і дитячий садок “Теремок” працював у звичайному режимі.Якщо б Мишковицькою сільською радою не була оплачена сума 34,6 тис. грн. тоді ТзОВ “Компанія Енергія Тепла” припинила опалювати дитячий садок, що призвело б до його закриття.
  Заробітна плата із нарахуванням в сумі 57,1 тис.грн. була нарахована по двох особах, які не згідні з актом ревізії і будуть відстоювати свою заробітну плату у судовому порядку.
  Мишковицька сільська рада.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.