111

Схоже, ганебна поразка Олега Тягнибока на президентських виборах зовсім не засмутила голову Тернопільської облдержадміністрації Олега Сиротюка, голову облради Василя Хомінця та міського голову Сергія Надала. Замість того, щоб проаналізувати причини поразки, розпочати люстраційні процеси  чи хоча б розпочати реальну роботу і втілити хоча б одну передвиборчу обіцянку 2009 року, свободівці вирішили “засалютувати” патронами. Це ж треба було їм додуматись, щоб у таку гарячу пору, коли на Сході України наші хлопці захищають країну від сепаратистів, Сиротюк, Надал і Хомінець вирішили розважитись на “костях” в прямому і переносному значенні.

Ну як матерям Тернопільщини дивитись на такі розваги владних мужів, коли їхні діти щодня ризикують власним життям?

Напевно, Сиротюку, Хомінцю і Надалу вже набридли їхні “перші леді” і вирішили позаглядати на “костляві супові набори” на подіумі.

Як відомо, Сиротюка надзвичайно тісно опікає його помічниця. А ось Сергій Віталійович нібито вже знайшов собі новий інтерес. Кажуть, нібито він поміняв Вікторію на “сирну запіканку”, яка буде святкувати професійне свято 6 червня. Саме того дня мер має осипати черговими щедротами “професіоналку”.

Разом з тим, мер Тернополя Сергій Надал вже прославився  у перший рік своєї каденції, коли в піст разом з керівником будівельної компанії “Креатор-Буд” патронував конкурс краси.

Знайомтеся, нове обличчя тернопільської влади: сторож губернатора

 2 comments

  1. остап

    ЗАКЛИКАЮ ТЕРНОПОЛЯН БАЙКОТУВАТИ РОЗВАЖАЛЬНІ ЗАХОДИ, ОРГАНІЗОВАНІ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЮ МІСЬКОЮ ЗРАДОЮ ПІД ЧАС ВІЙНИ. ВОНИ РОБЛЯТЬ З НАС, А ОСОБЛИВО ІЗ МОЛОДІ ДЕШЕВУ ПОПСУ, ЯКА ЖЕРЕ І БУХАЄ, КОЛИ В КРАЇНІ ЙДЕ ВІЙНА. НА ЦЬОМУ ШАБАШІ НАВІТЬ БЕЗОПЛАТНО БУДУТЬ ” ПРИКОРМЛЮВАТИ”. НЕ МОЖНА ТЕРПІТИ ПРИНИЖЕННЯ, ГІДНІСТЬ ЛЮДСЬКА – ЦЕ ТЕ, ЗА ЩО ПОГИНУЛИ ГЕРОЇ УКРАЇНИ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.