111

У попередніх замітках інтернет-газета “ПРО ВСЕ” писала, про міні-спідниці, які чомусь оточили голову Тернопільської облдержадміністрації Олега Сиротюка. Сьогодні дівуль вже не помітно. Чи то сказали їм, що не можуть працевлаштувати усіх свободівців, чи то шороху наробила дружина губернатора Наталка Турецька. Саме вона зараз керує кадровою політикою на Тернопільщині, а не Олег Мирославович. Краянам не звикати, оскільки аналогічна ситуація була за часів Хоптяна. Єдине, Хоптянисі допомагав молодий коханець – начальник обласного управління охорони здоров’я Руслан Мостовий, який донедавна був у столиці на різноманітних спа-процедурах для шкіри обличчя. У голови ж облдержадміністрації Сиротюка ситуація інша: в чарку він не заглядає, а його “горіхи”  міцно тримає дружина. Поки ж Олег Сиротюк бавиться в губернатора, його кохана підшукала надійного “сторожа ширінки і решти господарських справ”, оповитих таємницями, в які так люблять вірити тягнибоківські конспіратори.

Анна Крет, колишній лаборант з економічного університету сьогодні зайняла ключову посаду в облдержадміністрації

Анна Крет, колишній лаборант з економічного університету сьогодні зайняла ключову посаду в облдержадміністрації

Загальновідомо, що крісло губернатора дає чимало спокус, серед яких першість займають гроші і жінки. Про гроші можна багато не розповідати, варто лишень поглянути на квартири-будинки над озером, навпроти кондиторської фабрики “Тера”, “голден” ресторанів і т.п.

Щодо коханок, то Тернопільщина пам’ятає бійку в кабінеті тодішнього губернатора Коломийчука двох пасій. Діюча коханка, якапрацювала на посаді керуючої справами, дізналася від секретарки, що в кабінеті її любчика засиділася відвідувачка, яка давно підбивала клинці.Чиновниця довго не чекала – взяла якісь папери і приперлася в кабінет, а далі й у відпочинкову кімнату, яку нині, до речі,  успадкував Сиротюк.

Заставши кобіту “в певній позі”, керуюча вивела кралю за патли аж до ліфта. П’ятеро відвідувачів у приймальні досі пам’ятають картину, як “Оленка верещала від болю, намагалася спустити спідничку однією рукою, а другою відчепити труси, які зачепились за клямку кабінету №1, бо тримала їх в руці, а не на попі”.

Як працювати - "шкіритися" підкаже Назар Яворський з Тернопільської облради, який керував відділом зовнішніх зв’язків та промоції області, не знаючи жодної іноземної мови і не залучивши жодного долара інвестиції пересів у крісло директора Територіального центру соціального обслуговування населення ( колишній КП "Туристично-інформаційний центр міста Тернополя")

Як працювати – “шкіритися” підкаже Назар Яворський з Тернопільської облради, який керував відділом зовнішніх зв’язків та промоції області, не знаючи жодної іноземної мови і не залучивши жодного долара інвестиції пересів у крісло директора Територіального центру соціального обслуговування населення ( колишній КП “Туристично-інформаційний центр міста Тернополя”)

Губернатор вдав, що нічого не сталося. А з часом, постраждала відвідувачка таки “насмоктала” посаду начальника обласного управління захисту прав споживачів, ще пізніше у Василя Деревляного їй купили  посаду першої заступниці мера Романа Заставного. Нині “лакома коханка” щасливо проживає в Канаді. Інтимний затишок Курницького-губернатора оберігала тодішня начальник управління внутрішньої політики пані Ветлинська, яка навіть отримала за це орден. Від інтимної товаришки пані Гузар  “цимбалістий” губернатор відкупився посадою в “Артеці”, коли вона геть набридла. Словом, історій цікавих чимало. Для чого ми все це розповідаємо? Та про це знають геть усі чиновники, які пропрацювали в ОДА хоча б 10 років. Просто вони не хочуть виносити цю тему, щоб ще пересидіти 10 років. А от новопризначений губернатор Сиротюк має залишитись “таким як був”. Принаймні, за задумом його дружини, яка приставила до нього лаборантку з економічного університету Анну Крет. Вони з нею подружки. Хоча, звісно, навіть подружці довірити свого хлопа не варто. Проте, дружина губернатора добре постаралась і підшукала помічницю і праву руку Сиротюку таку, що, як кажуть досвідчені чиновники, таке “чудо-юдо” ще не ходило коридорами облдержадміністрації. І мова тут навіть не про вроду. Краса – річ відносна. Просто Анна Степанівна з великими проблемами може висловити свою точку зору. Можливо, про це ніхто не здогадався, якби не звичка Сиротюка прикриватися підлеглими однопартіками на нарадах, призначеннях і т.п.

kret7Високопосадовці з інших відомств вже навіть забаву собі придумали на нарадах в губернатора: роблять ставки на те, чи зіб’ється у своїй пустопорожній балаканині помічниця Сиротюка чи ні. У 80%  вона таки не може добалакати, а у 20% їй допомагає Сиротюк. Найкумедніше те, що жоден губернатор не садив за один стіл помічників з керівниками інших управлінь. А в Сиротюка навіть прес-секретар-депутатик Почаївської ради лізе за стіл переговорів з послами інших країн.

Для прикладу, права рука Курницького – Григорій Усик – був просто тінню, яка  контролювала графік голови, потік відвідувачів та елементарні робочі питання. Не менші організаторські здібності має Володимир Гук, який очолював відділ забезпечення діяльності керівництва Тернопільської облдержадміністрації з часів Юрія Чижмаря. До цієї посади чоловік йшов багато років, пройшов відповідний вишкіл. Натомість, Анна Крет за свою депутатську кар’єру у Гусятинській районній раді по списку “Свободи” за чотири роки навіть не виступила жодного разу на сесії. Пропрацювавши в економічному університеті лаборантом, вона “вилежала посаду” на Майдані у хорошому значенні цього слова: активно чергувала, залишалась ночувати на матах чи матрацах в ОДА, прислуговувала Марії Чашці. Але хіба це показник професіоналізму: помахати прапором чи носити “матюгальник”?

То Бандеру потримала

То Бандеру потримала

Звичайно, пані Анна має й багато плюсів: виконавча, кажуть у неї все на своєму місці, якщо задали ціль, виконує роботу, на відміну, наприклад, від новопризначеного прес-секретаря губернатора Костянтина Красовського. Проте,  головним аргументом призначення Анни правою рукою Сиротюка стало місце народження: одне село з дружиною губернатора Наталкою Турецькою. Так би мовити відроджуємо “кумівство” за територіальною ознакою.

Ну і ще один важливий плюс Анни Крет – вміє тримати язик за зубами. Принаймні, на всіх виборах вона пропрацювала і жодного разу не спалила Сиротюка. Принаймні, поки.

То з факелами походити

То з факелами походити

Значно більше про новопризначену начальницю говорить її титульна сторінка у соціальних мережах. Коментувати її, порівнювати зі смаками “пшонки головного мозку”, не будемо. У кожного свої цінності…

kret

 

Скоро мрія стане реальністю? У Гусятинському районі?

Скоро мрія стане реальністю? У Гусятинському районі?

16 comments

 1. петро

  Якась херня, а не стаття! Що ви конкретного хотіли донести до загалу???

 2. Ірина

  А журналісти тут такі проффесіонали – просто жесть! ))))) Можна було б когось обговорювати, якби самі вміли готувати якісні матеріали, а не писюльки на рівні бабських базарних пліток. Хочеться спитати – і вам за це ще й платять? Словесна мастурбація якась… %)

 3. Олег

  Стаття супер! сьогодні всі у нашому відділі роздрукували собі, хто не має комп’ютера вдома, щоб показати рідним, яке чмо нами буде керувати .. її слухати, це щось з чимось… де таке чудо відкопали…

 4. Чиновник

  Працюю в обладміністрації вже майже 20 років..але такого брєду в діях влади не бачив. дякую, що написали правду. сьогодні всі нормальні люди були вам вдячні .. мені телефонували колєги і з Бучача, і з Гусятина, і Підгаєць

 5. Олеся

  Невже таке буде представляти владу..чула її якось в палатці…може вона й добра людина, але ця посада – то ж лице краю..до голови облдержадміністрації приходять зі всієї області, а тут два слова зліпити не може..

 6. Свободівець

  А нам казали, що народу пофіг. То насправді Сиротюку пофіг. Прості члени партії дякують за те, що прямо кажете в очі їм те, на що до нас вони заявляють – “дощ падає”

 7. Олександра Петрівна

  Мені сьогодні подруга з Канади телефонувала, з якою ми 7 років пропрацювали в одному відділі в Заліщиках. Каже, прочи тала цю статтю в надрукованій місцевій газеті. Думала, це анекдот. Але побачила в газеті посилання на сайт, знайшла в інтернеті. Тепер каже, не знає плакати чи сміятися. Просила передати, що Сиротюк закінчить гірше Стойка. Народ не пробачить такого нівелювання.

 8. trek

  сиджу зараз в Козі. Нікого не має. Лише три свободівці ржуть і аж кипятком. кажуть давно так наших бовдурів не взували..ще з часів крадіжки кукурудзи у збаразькому районі… буде науку сиротюку спочатку думати, що робить, а потім хоть щось робити… як стільки років він міг керувати свободою… не дивно, що Кайда зігнав його щиглем з крісла голови

 9. Людмила

  Стаття написана на замовлення і це кидається в очі з перших слів. Автор не доносить інформацію чи висловлює думку, він не критикує, а поливає брудом,і робить це бридко і аморально. Де конкретні претензії? Тільки видумані,притягнуті за вуха домисли автора. Де конструктив? Бажання щось змінити? НІ! В статті тільки жовч і сміття! Давайте будемо дивитися по результатам роботи! І ще одне, верхом маразму в ці статті є обурення автора тим, що Сиротюк не п”є, і не зраджує дружину. Носієм яких моральних ціностей тоді є автор?

 10. Не Людмила

  Яке замовлення? Кому потрібне те чудо? Просто всі розуміють, що керівництво набирає даунів, а не професіоналів. Єдиний кретерій – особиста відданість. Найбільшого маразму в цьому питанні досягнув Василь Деревляний. Але й свободівці вже не відстають. На Громадське телебачення теж котять бочку всі політики, але весь народ дивиться, читає українську правду. Так і тут: була б це брехня – не писали б коментарі свободівці, не намагались хоча б у коментарях відбілитись. Респек і повага ПРО ВСЕ

 11. Тамара

  Все, що стосувалось мого управління, і про це писали нібито чорнуху на ПРО ВСЕ, насправді на 90-95% відповідало дійсності. Решта – просто трактування. Але якби не гострі автори нормальних сайтів, то б тернопільське болото давно загнило б

 12. Оля

  Приїхала я недавно з Італії. Пішла з колєжанкою на Тягнибока. Послухала – брехун-брехуном. Якби в Італії таке молов політик, його б давно вигнали. Три дні намагалась дивитись новини місцеві, але що ТТБ, ТВ-4 – одна маячня. А на кабельному постійна хвальба влади Надала. В житті одне, а на екрані інше. Люди, як ви теппете це? Чи ви такі дурні? хотілось спитати в гостях в похресниці, навіщо ви дивитесь брехливі новини.
  почала читати інтернет. лише тут є хоч кілька точок зору. і якщо на більшості сайтів лижуть задницю владі…вибачайте, але так ще моя бабця казали, то на цьому сайті ту владу скубають. І це нормально. Ліпше рухатись будуть ті сракаті чиновниці, яких призначають невідомо за що.

 13. Службовець

  Чесно Було багато за наш вік керівників ОДА. Але таких бездарних як зараз ще не бачили. Тяжко розуміють, що ми їм пояснюємо. На жодного з керівництва не писали в ліфтах різні слова навіть на Хоптяна. А на цих пишуть всяке встигай тільки стирати. Ні Бицюра, ні нова заступниця Михно, ні Чашка та й Крисак не доросли до керівництва областю. Не той калібр. Працівники їх серйозно не сприймають.

 14. Свєта

  Злодійські діі “свободи” скоро припиняться…Балачок не буде…До стінки керівництво…і розстріляти….Другі задумаються…

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.