111

Поки на Сході і Півдні України тривають заворушення сепаратистів під командуванням загарбників-москалів, на Тернопільщині переконані у силах України і тому впевнено створюють середовище, де всі краяни матимуть змогу відпочивати після перемоги.

Тернопільське обласне управління водних ресурсів приймало активну участь у заходах в межах щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» та Дня благоустрою. Сьогодні в міжрайонних управліннях водного господарства наближаються до завершення роботи з впорядкування та озеленення прилеглих територій, вапнування бордюрів і стовбурів дерев.

На даний час водогосподарськими організаціями області вже упорядковано 18,5 га територій парків, скверів, алей, посаджено 150 кущів та дерев, упорядковано газонів на площі 3,8 га.

Активно проводяться роботи з санітарної очистки населених пунктів та лісонасаджень, поліпшення естетичного стану прибудинкових територій і об’єктів відпочинку населення. Так, вже ліквідовано 20 стихійних сміттєзвалищ, очищено від сміття 10,7 км берегів річок і ставків, розчищено та упорядковано 11 джерел.

Загалом в заходах взяли участь 247 працівників обласного управління водних ресурсів та міжрайонних управлінь водного господарства.

Довідково

З метою забезпечення утримання територій населених пунктів в належному стані, їх санітарного очищення, збереження об’єктів загального користування та створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення, з 2010 року запроваджено всеукраїнську акцію “За чисте довкілля”, яка проводиться в квітні-травні щороку, а також в її рамках відбувається день благоустрою населених пунктів. Таке рішення було прийнято Кабінетом Міністрів України 31 березня 2010 року, розпорядження № 777-р “Деякі питання проведення щорічної акції “За чисте довкілля” та дня благоустрою територій населених пунктів” (із змінами).

Напишіть відгук