Про те, що нова, нібито демократична влада хоче позитивного піару, знає чи не кожен журналіст. Днями інтернет-газета “ПРО ВСЕ” лише написала, що партія “Свобода” скомпрометована по саме нікуди, як свободівці почали з’ясовувати звідки у нас такі дані. З одного боку, добре, що цікавляться, читають, з іншого – прикро що нічого не змінюється у кращу сторону. Під час останньої зустрічі з губернатором Тернопільщини Олегом Сиротюком, журналісти обурювалися, що прес-секретарем призначено не фахову людину, а просто депутата-свободівця Костю аж з Почаївської міської ради.

Untitled-2Тоді Сиротюк сказав, що це призначення – під його особисту відповідальність.

Сьогодні у групі ЗМІ журналіст ТТБ Руслана Стасишин оприлюднила такий пост: “До відома прес- служби ОДА. Просимо бути більш уважнішими і відповідальнішими до організації заходів за участю ЗМІ. Сьогодні три знімальні групи ТТБ їхали висвітлити одну робочу поїздку голови ОДА. Слава Україні!”.

Зрозуміло, що фахові журналісти такої елементарної помилки не зробили з колегами. Ще більше зрозуміло, хто так ревно вислужується перед шефом. Сподіваємось, що новому керівнику вистачить і розуму, і честі визнати власну помилку. Або й власну професійну неспроможність.

Найгірше в цій ситуації те, що журналістів інших ЗМІ як не запрошували, так і не запрошують, анонсів на офіційному сайті Тернопільської ОДА як не було, так і немає. Про це говорять вже УСІ ЖУРНАЛІСТИ ТЕРНОПОЛЯ!

ПРО ЯКУ ПРОЗОРІСТЬ СВОЄЇ ДІЯЛЬНОСТІ ВІД ПОЧАТКУ БЕРЕЗНЯ МОЖЕ ГОВОРИТИ ОЛЕГ СИРОТЮК, ЯКЩО НЕ МАЄ ЕЛЕМЕНТАРНОГО!!! НА ДВОРІ ВЖЕ ТРАВЕНЬ МІСЯЦЬ!!!

 

Напишіть відгук