111

В наше рідне місто приїзжав Олег Тягнибок. Тернополяни в черговий раз передали йому документи про зловживання Тернопільським міським головою Надалом С.В.

З джерел наближених до керівництва партії стало відомо про те, що за 25 га. вкрадених парків, забудову дитячих майданчиків, вивезення сміття з Тернополя та захоронення його в Тернополі ніхто покараний не буде.

«Бабуся» бачила, як чемоданчик із «зеленими президентами» був переданий Усамою «Бен -надалом» – шефу – «Тягнибаксу».

За це було отримано:

– гарантії недоторканості ;

– дозвіл на продовження розкрадання міста.

Фактів , що підтверджують грабунки стільки, що вже навіть втрачається інтерес читати про те, що, скільки і де сьогодні зранку вкрали.

Для чергового окозамилювання в Тернопільській міській раді було створено «чергову» комісію. Яка в черговий раз вішає на вуха нам «свіжі макарони». Підтвердженням цього є умовно – зневажливе відношення депутатів від ВО Свободи до людей. Фактично з громади просто сміються. Коли кожен присутній представлявся, один з депутатів- свободівців встав і з сарказмом кину : я представник «Лівого сектору». Інші замість того, щоб поставити служителя громади на місце, просто посміхались.

 

Розуміючи , що жодного рішення в користь громади винесено не буде ТОГО «Тернопільські підсумки» прийняли рішення боротись не з наслідками корупційних схем в м.Тернополі, а з злом , що їх очолює, та звернулись до голови комісії пана Попадина з проханням: винести рішення про відсторонення від виконання службових обов’язків Тернопільського міського голови.

Щоб «писаки на зарплаті Бен- надала» мали чим зайняти наведу лише один приклад турботливого ставлення голови до майна громади:

Про дитячий майданчик на Гнатюка та ОБІЦЯНКИ бен-надала:

Рішення про знищення – підписав,

Відмінити обіцяв,

Але «касу» – уже узяв,

Й екскаватори послав…

 

І так по всіх інших питаннях.

 

 

Враховуючи те, що нас і наше місто , ЩОДЕННО обкрадають, пропоную:

1. На 9 травня і в усі дні до виборів зберігати спокій та не піддаватись на провокації. Кожного свободівця, який спробує вчинити шабаш в парку Слави м.Тернополя вважатиму запроданцем та проситиму Володимира Путіна забрати цей непотріб до себе в рОсію.

2. Після президентських виборів зібратись гуртом І ЗУПИНИТИ ГРАБУНОК НАШОГО МІСТА. Зараз, нажаль, цього робити не можна, оскільки тернопільські «яничари у вишиванках» , за шабаші ВЖЕ отримали гроші і кожен наш мітинг – тільки на користь Московії.

3. Декілька днів тому їздили в Одесу, возили допомогу нашим військовим морякам. При в’їзді в місто Одесити на великому біг-борді написали до Путіна: «Вова не делайте Маме нерви» . Дивлячись на це , що робиться в нас в Тернополі, так хочеться написати «Сергійку , таке враження, що ти чистокровний запроданець власного народу з віллою в Іспанії та паспортом Московії ».

 

З повагою,

Голова ТОГО «Тернопільскі підсумки» Тарас Білан

 

P.S. Я людина не багата, теща на заробітках. Але за провокатора на 9 травня обіцяю віддати 100доларів (з заначки), а тещу попрошу 100 євро. Тернополяни, приєднуйтесь!

3 comments

 1. рутка

  Чого це Надал такий недоторканий, при таких кричущих фактах порушення законодавства?

  1. Саша

   Надала вже давно потрібно було посадити за ті злочини які він зробив в Тернополі . В свій час Тернопіль був наукращтм містом в Украіні. На сьогоднішній день у нас тротуари в центрі міста стоять з плитки-камення яку положили ще в 80-х роках. Позор для нас усіх Тернополян за те що ми терпимо таких бездарів, дармоідів, злодіів на посаді мера міста. З часів незалежності не було жодного мера який би дбав про місто і тернополян. Люди, просипайтесь і не давайте розікрасти те що ще залишилось в Тернополі.

 2. 013

  бен-надал справді ганьба нашого міста, теплий тротуар і фонтани – кістка кинута для людей далеких від життя Тернополя в т.ч. для наших сусідів із інших областей. Насправді землі “деребанять” зі страшною силою, це ппц!
  а я за нього віддав свій голос, даремно:(

Напишіть відгук