Під час Майдану у Гусятині місцева прогресивна громадськість виступила проти ганебної влади, активно підтримувала столичний і тернопільський Майдани, а також проводила свої акції. Найбільш резонансною було автоколядування під замком-хатиною нині вже екс-губернатора Тернопільщини Валентина Хоптяна.

Приємно було гусятинцям, що влада почула їхню думку і призначила керівником району Ігоря Аніловського. Ще до призначення його підтримали на сесії районної ради місцеві депутати та гусятинський Майдан.

Проте, як тільки життя починає налагоджуватись, відразу виникають “сюрпризи”. Як розповіли журналісту “ПРО ВСЕ” місцеві депутати, на посаду першого заступника голови Гусятинської райдержадміністрації претендує невідомий широкому загалу Олег Комасюк. Чоловіка пропихає на посаду партію “Свобода”. Пан  Олег там на доброму рахунку, бо вважається потужним бойовиком тягнибоківців. Воно б нічого, якби за ним не тягнувся “теребовлянський шлейф” і він не був у бригаді Володимира Михна. Того самого, про якого говорила  Теребовля у 90-х роках. Нині про Михна вже не згадують, а знають лише його дружину Наталку Михно, яка претендує від УДАРу на посаду гуманітарного заступника голови Тернопільської облдержадміністрації. Найцікавіше у цій ситуації те, що претендент на посаду першого заступника голови Гусятинської райдержадміністрації нібито переховувався від правосуддя  аж  6 років у США. Сьогодні, завдяки нардепам-свободівцям, справу за статтею 189 вдалося зам’яти.

Чи вдасться зам’яти гусятинський Майдан?

2 comments

  1. Микола

    А чому ви дивуєтеся?Хіба вам невідомо,що гусятинською “Свободою” на сьогодні заправляють-Огородник Володимир,у якого за спиною три судимості,а ще велика кількість проблемних випадків які йому вдалося “залагодити”.І що саме цікаве,що покриває весь цей бандитський розгул теперішній голова районної ради Василь Бойчук.Хочу нагадати,що цей безхребетний чолов”яга на хвилях революційних перетворень увійшов в теплий кабінет районної ради і пригріває біля себе кримінальне угрупування.Як не дивно,але про це відомо і голові РДА Сиротюку…і тут виникає питання-Чи це спеціально створенна гусятинська “бригада”,чи можливо пан Сиротюк сидить під ” ковпаком”???

  2. Іван

    Надька хоптяниха хочаб порядок тримала,а у Бойчука повний газдець.Ви подивіться як ті кралі мальовані дозволяють собі в робочий час ходити в магазини,на ринок,а як розцвів Соболисько,при Надії було добре,а тепер взагалі лафа.Доборолися до самого краю,прислужники керують і витворяють що хочуть і глибоко наплювати їм на революцію гідності.Більше того,ви послухайте виступи Соболя…Виявляється якби не він,то Хоптяниху не знялиб…КРАЙ ЛИЦЕМІРСТВА!!!

Напишіть відгук