Військовослужбовці Тернопільського обласного військового комісаріату відвідали ветеранів Великої вітчизняної війни. На Тернопіллі, де через ймовірні провокації, пов’язані із складною ситуацією в державі, скасували масові заходи відзначення 69-ї річниці Перемоги ветерани не залишилися без уваги. До героїв-визволителів завітали тимчасово виконуючий обов’язки Тернопільського обласного військового комісара полковник Володимир Катинський та його заступник з виховної роботи підполковник Андрій Миськів. Офіцери української армії привітали ветеранів з днем Перемоги, побажали їм міцного здоров’я та вручили подарунки.

— У цей день ми вшановуємо ветеранів, людей, які відвоювали для своїх нащадків найцінніше — можливість будувати мирне життя, — зазначив полковник Володимир Катинський. — Ми схиляємо голови перед пам’яттю мужніх синів і доньок нашої Батьківщини, які віддали своє життя за священну справу захисту рідної землі.

Офіцер наголосив сивочолим ветеранам, що сьогодні вперше з дня Перемоги українці знову повинні взяти в руки зброю та боронитися. Зараз проти України ведеться неоголошена війна.

Крім того, ТВО облвійськкома зауважив, що представники районних військових комісаріатів Тернопільщини також відвідати сивочолих воїнів-переможців та привітати їх із святом.

Василь Лабай

Західний регіональний медіа-центр Міністерства оборони України

Фото автора

Напишіть відгук