Як губернатор Тернопільщини представляв сьогодні головного аграрія

Поділитися

Про те, що до влади на Тернопільщині прийшли не фахівці, далекі від господарки люди – інтернет-газета “ПРО ВСЕ” писала неодноразово. Нам призначають зі столиці або професіонала – злодія, або патріота, але дурня. Проте,  що відбувалося сьогодні з призначенням керівника департаменту агропромислового розвитку й передати складно. Вчора всі журналісти знали, що свободівця Олега Напору, який є депутатом Тернопільської міської ради, призначили на “жирну посаду” . Разом з тим відомо, що Напора не має жодного стосунку до аграрного сектору. Він відомий тим, що кілька років перед новим 2012 роком, 20 грудня, в Тернополі він отримав черепно-мозкову травму.  З повідомлень лікарів можна було зробити висновок, що Напора перебував між життям і смертю. Реабілітація, після таких травм, тривала понад рік. “З очима ще буду мати проблеми. Праве око в мене було вибите, мала місце велика гематома, відійшов нерв… Спершу лікарі рятували саме око, а вже потім обіцяли повернути зір”,- розповідав в інтерв’ю Олег Напора.  На час розмови з журналістом у березні 2012 року Олег бачив на праве око на 20%.

Та повернімося до сьогодення…

-Напора на птахофабриці працював, курей бачив, від корови зможе відрізнити, то й буде селом керувати,- жартували з сумом в очах про нового начальника підлеглі в агроуправлінні…

Найцікавіше, що представлення Напори планували сьогодні о 8 годині 30 хвилин в приміщенні облдержадміністрації. Обдзвонювати керівників агроуправлінь районів розпочали сьогодні о 8 ранку. Чиновникам було просто соромно запрошувати керівників аграрного сектору із Заліщик чи Шумська, які мали за пів години “прилетіти” в адміністрацію. Звісно, на представленні нікого з районних управлінь не було.

Ще дикіша ситуація була зі ЗМІ. Звісно, якщо їх так можна назвати. Так звані журналісти, а насправді брехуни-агітатори влади чи як хочете назвіть цих підлиз, чемно прийшли за 5 хвилин до призначення у зазначений кабінет. І тут їм повідомили, що треба бігти з “білого дому” в агроуправління” на Острозького. Вагітна журналістка з радіо була просто в шоці. Якось з камерами і штативами прибігли кореспонденти. І тут губернатор Сиротюк прокоментував, чого це вони запізнюються.

Проте, що в такому бардаку і неорганізованості  винна  керівник апарату Чашка та “сторож ширінки губернатора” Анна Крет, Олег Сиротюк просто не догнав.

І знову ж таки, жодного анонсу про призначення-представлення не має на офіційному сайті Тернопільської облдержадміністрації. Більше того, навіть не згадано, що відбулося таке призначення. Здогадайтеся, чому?

Знайомтеся, нове обличчя тернопільської влади: сторож губернатора

Россия ложится под Китай

Звернення військового комісара до тернополян