111

Про те, що до влади на Тернопільщині прийшли не фахівці, далекі від господарки люди – інтернет-газета “ПРО ВСЕ” писала неодноразово. Нам призначають зі столиці або професіонала – злодія, або патріота, але дурня. Проте,  що відбувалося сьогодні з призначенням керівника департаменту агропромислового розвитку й передати складно. Вчора всі журналісти знали, що свободівця Олега Напору, який є депутатом Тернопільської міської ради, призначили на “жирну посаду” . Разом з тим відомо, що Напора не має жодного стосунку до аграрного сектору. Він відомий тим, що кілька років перед новим 2012 роком, 20 грудня, в Тернополі він отримав черепно-мозкову травму.  З повідомлень лікарів можна було зробити висновок, що Напора перебував між життям і смертю. Реабілітація, після таких травм, тривала понад рік. “З очима ще буду мати проблеми. Праве око в мене було вибите, мала місце велика гематома, відійшов нерв… Спершу лікарі рятували саме око, а вже потім обіцяли повернути зір”,- розповідав в інтерв’ю Олег Напора.  На час розмови з журналістом у березні 2012 року Олег бачив на праве око на 20%.

Та повернімося до сьогодення…

-Напора на птахофабриці працював, курей бачив, від корови зможе відрізнити, то й буде селом керувати,- жартували з сумом в очах про нового начальника підлеглі в агроуправлінні…

Найцікавіше, що представлення Напори планували сьогодні о 8 годині 30 хвилин в приміщенні облдержадміністрації. Обдзвонювати керівників агроуправлінь районів розпочали сьогодні о 8 ранку. Чиновникам було просто соромно запрошувати керівників аграрного сектору із Заліщик чи Шумська, які мали за пів години “прилетіти” в адміністрацію. Звісно, на представленні нікого з районних управлінь не було.

Ще дикіша ситуація була зі ЗМІ. Звісно, якщо їх так можна назвати. Так звані журналісти, а насправді брехуни-агітатори влади чи як хочете назвіть цих підлиз, чемно прийшли за 5 хвилин до призначення у зазначений кабінет. І тут їм повідомили, що треба бігти з “білого дому” в агроуправління” на Острозького. Вагітна журналістка з радіо була просто в шоці. Якось з камерами і штативами прибігли кореспонденти. І тут губернатор Сиротюк прокоментував, чого це вони запізнюються.

Проте, що в такому бардаку і неорганізованості  винна  керівник апарату Чашка та “сторож ширінки губернатора” Анна Крет, Олег Сиротюк просто не догнав.

І знову ж таки, жодного анонсу про призначення-представлення не має на офіційному сайті Тернопільської облдержадміністрації. Більше того, навіть не згадано, що відбулося таке призначення. Здогадайтеся, чому?

Знайомтеся, нове обличчя тернопільської влади: сторож губернатора

3 comments

  1. ростислав

    Чим нашим людям недовподоби новопризначенці? .. було б гаразд, якби призначили чужого. А які слова вживають і непрофесіонал, і злодій і непатріот і дурень. А я раджу Вам панове подивитися насамперед на себе чи все у вас так добре. А Напора Олег Романович чоловік молодий і нехай допомагає аграріям, але по-чесному. А вам карти в руки і контролюйте чиновника, давайте поради, вимагайте про звітування і саме головне, що нового принесе у галузь яку очолив.

  2. Анна

    Автор публікації не мав права так різко висловлюватися про журналістів, які працюють на державній роботі. Відвідувати такі заходи – їхня робота. І висвітлюють вони те, про що говорили, а не хвалять. Так створюються інформаційні повідомлення.

  3. остап

    Все своє свідоме життя не можу зрозуміти – ЯКУ РЕАЛЬНУ РОЛЬ ДЛЯ РОЗВИТКУ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА відіграють всілякі міністерства і управління сільського господарства, крім формування ” липової” статистики, ну і колгоспної корупції при розподілі компенсацій. Такі управління ПОТРІБНО ЛІКВІДОВУВАТИ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.