111
 • Як мер Тернополя три дні дурив мешканців заваленого будинку на вулиці Крушельницької
 • Як мер Тернополя три дні дурив мешканців заваленого будинку на вулиці Крушельницької
 • Як мер Тернополя три дні дурив мешканців заваленого будинку на вулиці Крушельницької
 • Як мер Тернополя три дні дурив мешканців заваленого будинку на вулиці Крушельницької
 • Як мер Тернополя три дні дурив мешканців заваленого будинку на вулиці Крушельницької

Після Майдану преса в Україні і в Тернополі зокрема стала дійсно владою. Хоч і четвертою, як мовиться, але не менш впливовою, ніж інші гілки. Сьогодні мешканці будинку з вулиці Крушельницької,53, де три дні тому завалилась стіна, переконались, що прихід журналістів може творити дива, навіть з такими одіозними чиновниками як мер Тернополя Сергій Надал.

Мешканка квартири №5 вищезгаданого будинку Світлана Куніц з двома синами 7 і 8 років три доби якось “перекантувалась”, поки мер Тернополя розповів на усіх ефірах та підконтрольних сайтах, що проблему вирішено. Насправді, як вияволось, і кінь не валявся.

Вчора ввечері жінка розповіла, що мер Надал її обдурив. Чиновник пообіцяв вирішити проблему за годину. Насправді, морочив голову пані Світлані обіцянками, а потім взагалі перестав брати слухавку телефона.

Розуміючи складність ситуації, редакція інтернет-газети “ПРО ВСЕ” вирішила робити не ексклюзивний матеріал, а скликати колег на прес-конференцію на сходах міської ради, де постраждала п. Світлана розповість про жахливу ситуацію. З перших речень, коли журналісти почали в 11 годині спілкуватися з покинутою напризволяще жіночкою, прибіг особисто мер з представником будівельної компанії “Явір”, яка має намір звести будинок на місці аварійної хати. Чиновники впросили людей провести нараду. За зачиненими дверима було чути, як тернолян, які втратили житло мер з гоп-компанією “грузять”, що 40 квадратних метрів нового житла вони отримають, а за решту треба доплатити по 7 тисяч гривень за квадратний метр. Окрім того, через присутніх під дверима журналістів, чиновники вирішили питання з тимчасовим житлом для всіх мешканців.

Дивує, чиї інтереси захищають чиновники міської ради? Отримавши “золоте місце” в цетрі Тернополя,  будівельник з продажними чиновниками вирішили безсоромно заробити на знедолених!

Пані Світлана продемонструвала журналістам документи, як міський голова судився з ними і програв суд раніше, натомість, на телебаченні подава інформацію, що це мешканці будинку щось вимагали в міської ради. Детальніше дивіться відео.Kryshelnyckoi_02
Kryshelnyckoi_01
Kryshelnyckoi_03
Kryshelnyckoi_04
Kryshelnyckoi_04
Kryshelnyckoi_05
Kryshelnyckoi_06
Kryshelnyckoi_09
Kryshelnyckoi_08
Kryshelnyckoi_07
Kryshelnyckoi_14
Kryshelnyckoi_16
Kryshelnyckoi_18

3 comments

 1. Дмитро

  Сэрожа як завжди сквозить і намагається наталувати кишені грошима, невже нема управи на ту Свободу в місті? Люди, ви що забули Майдан? Забули як відстоювали свої права? І тепер над нами знущається якийсь нещасний царьок!!! Не за це люди віддавали життя!!!

 2. Руслан

  Охренеть. На нары ублюдка, каждый день, какие то чудеса с этим гребаным мером. Пиздит на каждом шагу и никто по еблу не даст.

 3. Андрій

  І ніхто не задумався чого будинок обвалився. А обвалився він через те, що Костя Станько (забудовник) (той що в сірій кофті з написом BOSTON) за згоди Серьожи з порушенням ДБН (державні будівельні норми) поруч будував будинок. Забивалися сваї, які порушили цілісність фундаменту, з”явились тріщини. З часом вода затікала і ще більше руйнувала будинок. Ну а після зливи сталося те що сталося. До речі ще мешканці які живуть в будиночку о.Самбея що поруч Крушельницької 53, били на сполох і обурювались діями як забудовника так і ТМР. І ці олігархи і можновладці (Станько і Надал) дозволяють собі підвищувати голос на людей які завдяки ним втратили житло???. Куди ми котимося. Жах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.