Село Токи Підволочиського району на Тернопільщині нині відоме тим, що його уродженець Михайло Головко є народним депутатом України від партії “Свобода”. Також з цього села походить й керівник Тернопільської міської організації “Свобода”  Роман Навроцький. У 2009 році, коли їхня партія була на піднесенні, всі односельчани дружно голосували, щоб патріоти стали депутатами обласної ради. Правда, пан Головко вже був депутатом Тернопільської міської ради, а от Навроцький таки став обласним. Згодом, у 2012 році Свобода стала парламентською партією. Здавалось, життя лише починається. Проте, діяння Головка в офісі аграрної компанії “Мрія” мільярдера Івана Гути, бездіяльність Свободи в Тернопільській обласній раді, земельні скандали, ганебні кадрові призначення зробили свою справу. Вчора, під час голосування за Президента України, у селі Токи найбільше проголосували за Порошенка. Воно й не дивно, селяни люди неосвічені, а депутати не подбали, щоб земляки отримали різносторонню інформацію. Тому 351 голос за “шоколадного зайця” – це сумно і ганебно водночас. Аж 78 селян Токів підтримали Ляшка. Тепер місцеві дівчата піджартовують над парубками, що не знали, що вони “ТАКІ”.

Але найбільші переживання мала родина свободівських депутатів. До 34 родичів, які проголосували за Тягнибока, більше ніхто не приєднався. 26 селян підтримали Гриценка, 3 – Яроша, але ніхто поза родиною не поставив галочки Тягнибоку, який неодноразово бував у цьому краї.

3 comments

  1. Саша

    Шановний, Ви глибоко помиляєтесь якщо думаєте про те що селянеи неграмотні. Вони зробили правильний вибір проголосовавши за Порошенка. Ляшко гарний хлопець і поговорити вміє, наобіцяти золоті гори але це не значить що він уміє організовати роботу усієї держави. Нехай спочатку організує роботу якогось підприємства, проявить свої організаціні здібності а тоді люди його може і підтримають. Язиком чесати то не мішки носити. Тому у нас в такому стані держава що весь час вибирали політиків котрі уміють тільки говорити і красти. Порошенко організовав 20000 робочих мість, прекрасної якості прподукція тож не завідуйте йому. А селяни у нас виявляється грамотніші як деякі писаки.

  2. Ліля

    Писаки це добре, адже без них правди ніхто б не знав. А засновник партії Регіонів, П. Порошенко, ще дасть нам перцю. Мучить лише одне, для чого стояв Майдан? За що вмирали чужі діти? Не за Порошенка звісно ж. То можливо до їх думки і треба було прислуховуватись. А сумнозвісна “Свобода” вже так себе скомпроментувала, що й годі. Ось вам і висновок: за що боролися на то й напоролися.

  3. остап

    Цікаво, а Головко ще не кричав на все село Токи: “Ви шо афігєлі?”.

Напишіть відгук