За тиждень на Тернопільщині виявили двох нелегалів

Поділитися

Міграційна служба долучилася до виконання Плану заходів МВС України щодо стабілізації соціально-політичної ситуації в країні, припинення діяльності організованих груп і злочинних організацій, профілактики вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів їх учасниками, недопущення фактів екстремізму та сепаратизму.

З 5 по 12 травня працівники Управління Державної міграційної служби в області перевірили мету і законність перебування на території України більше двох з половиною сотень іноземців. За результатами перевірок складено майже два десятки адміністративних протоколів, більшість – за порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію нашої держави (ст.203 КУпАП). Серед порушників міграційного законодавства росіяни, мароканці, поляки, нігерійці, вірмен, казах і зімбабвієць. До адмінвідповідальності притягнено й трьох українців, які не вжили заходів для забезпечення своєчасної реєстрації запрошених ними іноземців.

В ході проведених заходів також виявлено двох нелегальних мігрантів: громадян Російської Федерації та Демократичної Республіки Конго. Щодо росіянина Лановецьким районним сектором міграційної служби прийнято рішення про примусове повернення з України. Конгілезець, згідно рішення суду, поміщений в пункт тимчасово перебування іноземців, що на Волині, та буде видворений з України у примусовому порядку.

Особливу увагу під час виконання заходів міграційники приділили перевірці законності набуття громадянами Російської Федерації громадянства України та отримання ними посвідок на постійне проживання на території нашої держави. Так, двом особам скасовано рішення про набуття громадянства у зв’язку з невиконанням поданого зобов’язання про припинення іноземного громадянства.

Крымчане рвут на себе волосы! Ни за что не присоединились бы к России

Скупість луцьких перевізників зіграла проти них