111

Питання ревізії дорожних знаків у місті (доцільність і правильність їх встановлення) «Автомайдан» піднімав неодноразово. Сьогодні по Тернополю можна побачити результати роботи ДАІ і приємно, що наші пропозиції врахували.

У селі Біла зняли знак, що обмежував швидкість до 40 км, оскільки умови дозволяють їхати тут з швидкістю 60. Залишилось тільки підсвітити пішохідний перехід.

IMAG0029На залізничному мості на вул. Бандери забрали знак 3.2 «Рух механічних транспортних засобів заборонено», що відкрило рух до центру і дозволило поворот з мосту направо на вул. Хмельницького.

IMAG0027На вул. Листопадовій тепер можна вільно ставити автомобілі. Паркування заборонено там лише у неділю. Такі зміни дозволили зняти напругу під час проведення сесій міської ради. Припинились дзвінки з інформацією про те, що хтось з депутатів припаркувався з порушенням.

Фото IMAG0028

Біля ЦУМу знак 3.31 «В’їзд заборонено» тепер висить чітко над смугою руху і має час дії.

У зв’язку з відсутністю блок-посту ГО «Всеукраїнське об’єднання “Автомайдан» рекомендує зняти обмежуючі знаки 70 і 40 що встановлені з боку села Смиківці на місці блок-посту. Також «Автомайдан» вважає недоцільним встановлення знаку заборони руху на тихій вулиці Івана Пулюя.

IMAG0030Для нормальної організації руху в обласному центрі «Автомайдан» оголошує боротьбу із знаками, що встановлені без потреби, а також просить автомобілістів взяти участь у покращенні руху транспорту і безпеці пішоходів. Для цього ТО ВО «Автомайдан» та його голова Юрій Остап’юк просить надсилати свої пропозиції на електронну пошту automajdan.te@ukr.net або на нашу сторінку у мережі Facebook «Автомайдан Тернопіль».

1 comment

 1. Андрій

  Коментар до передостаннього фото.

  Порушені наступні пунки ДСТУ 4100-202 Дорожні знаки, що регламентує встановлення дорожніх знаків

  10.1.1 (знак частково затуений зеленими насадженнями)
  10.2.2. (Черговість розміщення знаків різних груп на одній опорі порушена)
  10.2.5 (відстань від краю проїзжлї частини до знака менше 0,5 м.)

  І суб’єктивно:
  10.5.29 (доцільність встановлення знаку 3.34 на даній ділянці дороги не відповідає ДСТУ і тому є сумнівною, сюди більше підійшов би знак 3.35)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.