111
  • Автомайданівці затримали нетверезого депутата “свободівця”
  • Автомайданівці затримали нетверезого депутата “свободівця”
  • Автомайданівці затримали нетверезого депутата “свободівця”

24 червня в ресторації «Ковчег» вдало пообідав депутат свободівець Тернопільської міської ради Володимир Швайка. Вже за кілька метрів від ресторану його затримали працівники ДАІ. За складанням протоколу довелось припильнувати й «автомайданівцям».

* Депутат відмовився дихати в драгер і їхати на алкогольне медосвідчення, мотивуючи це тим, що взагалі нікуди не їхав. Відтак працівникам ДАІ довелося скласти протокол затримання за номером N145619, – розповідає голова Тернопільського осередку ВО «Автомайдан» Юрій Остап’юк.

«Автомайданівці» обіцяють слідкувати за подальшою долею оштрафованого депутата, оскільки Володимир Дмитрович любить повеселитись і при цьому залишається безкарним. http://dyvys.info/polityka/pyani-deboshi-novyj-trend-politychnoji-elity-ternopilskoji-oblasti.html .

* На зустрічі з громадою в клубі УМВС, коли представляли міліцію, пан Володимир закликав до змін, свободи, рівності законів, – пригадує Юрій Остап’юк. – Закликав унсовців попалити маршрутки, які димлять, якщо вони не перестануть, а ДАІ це не виконає. Маршрутки димлять, депутати далі їздять напідпитку і закликають до свободи. Але закон об’їжджати постійно не вийде.

2 comments

  1. читач

    Люди! Ви хіба не знали? Він не член Свободи. Його вчора, у вівторок, виключили.

  2. юра

    от такі герої свободиодні обкрадають громаду другі будують в парках а є такі які взагалі чхати хотіли на закон людей і державу одним словом моральні уроди які прикриваються своїм псевдопатріотизмом скоро я думаю люди самосуд будуть чинити над гладкими надалами і рештою упирів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.