111

Як повідомляла інтернет-газета “ПРО ВСЕ”, сьогодні вранці біля села Губин Бучацького району впіймано браконьєрів серед яких був затриманий голова Бучацького районного суду – Гордєєв Володимир Олексійович. Як вдалося встановити, вчора ввечері при цьому чиновнику встановлювали сітки. Чому керівник суду мовчав, що порушується закон – встановлює слідство. До речі, це вже не вперше пана Гордєєва впіймали на гарячому.

Сьогодні рибінспектори витягнули три сітки з води з рибою. Ще одна сітка була в машині, яку використовують для сплавів. Браконьєри впіймали близько 10 кілограмів риби, серед них є червонокнижні екземпляри – 10 марен звичайних  та рябець. Зараз працює слідчо-оперативна група. Буде порушена кримінальна справа за статтею 249 частиною першою. Окрім голови Бучацького районного суду присутній ще один державний чиновник, особа якого встановлюється.

Довідка

Стаття 249. Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом

1. Незаконне зайняття рибним; звіриним або Іншим йодним добувним промислом, якщо воно заподіяло істотну шкоду,- карається штрафом до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, з конфіскацією знарядь і засобів промислу та
всього добутого.

Марена звичайна Barbus barbus

Таксономічна належність: Клас — Променепері риби (Actinopterygii), ряд — Коропоподібні (Cypriniformes), родина — Коропові (Cyprinidae). Один з понад 340 видів роду, один з 5-ти видів роду у фауні України. Раніше в Україні вид розглядався в ранзі підвиду Марена європейська

Особливості біології та наукове значення: Прісноводна зграйна річкова донна риба чистих, руслових частин річок. Тримається на ділянках з кам’янистим або іншим щільним ґрунтом. Самці досягають статевої зрілості у віці 3–4 років, зрідка в 2 роки, при довжині і масі тіла 14–16 см і 45 г і більше, самки відповідно в 4–5 років при 20–22 см і понад 115 г. Розмноження триває з кінця квітня до кінця червня, інколи й у серпні. Плодючість до 95–155 тис. ікринок. Нерест порційний, відбувається в притоках або на мілководних ділянках головного русла, на кам’янистих або піщаних перекатах. Ікра слабко клейка. Початок нересту вібувається при температурі води 10–12°С, розпал при 15–16°С і закінчення при 21–22°С. Личинки і молодь живляться дрібними формами фіто- і зоопланктону та бентосу, дорослі риби споживають виключно мешканців дна, зокрема личинок комах, молюсків, червів і т. п., а також ікру, молодь і дрібних риб, водорості і вищу рослинність.

Голову Бучацького суду впіймали разом з браконьєрами

2 comments

  1. Справедливість

    Як виявляється, вильмишановний голова суду Гордєєв В.О.не тільки покриває злочинців , а і сам є злочинець. Звичайно , як говорить він, йому можна все, він закон і на нього управи немає. Дуже смішно, чому ненажерливий такий Гордєєв В.О. невже нехватає йому риби з ставка , який находиться на території с. Бариш. Як говориться, жадность фраєра згубила. Можливо тепер, голова суду задумаєтьсяється, людські сльози на землю не падають, а їх в Бучачі з вини Гордєєва В.О. пролилось і проливається дуже багато, особливо за (справедливі) суди, які він і його підлеглі проводять в районі. Дуже хочеться подякувати рибінспекторам, за те, що не звернули уваги на впливового чиновника. Побільше б таких непідкупних людей, тоді б в нашій країні не процвітала корупція. І жилось би нам простим людям добре і щасливо.

  2. Bimba4

    На кінець то з мутної води упіймали рибку, та не просту, а ”золоту”…!!! Догрався головний мафіозі Бучацький, який говорить, що в мене в руках влада, право,закон і кара – це голова Бучацького районного суду Гордєєв Володимир Олексійович. Одіозний та самозакоханий чиновник, який полюбляє, щоб його називали «хрещеним батьком» справжньої Бучацької мафії. Цілий район працює на одного мафіозу, сотні проданих справ, котеджі і квартири в Бучачі, Тернополі, Івано-Франківську, дачі в мальовничих куточках над Дністром і на Буковелі, ціле рибне господарство в районі???. В багатьох успішних підприємствах району мафіоза має свою долю. Під час одного сабантую навіть хвалився, що вже забезпечив безтурботну старість не тільки собі та дітям, а й внукам та правнукам. Жилося як у БОГА за пазухою, а тут якийсь рибінспектор упіймав за любимим промислом вседозволеності браконьєрства, подумаєш, якихось чотири сітки з рибою, впіймали близько 10 кілограмів риби, серед яких є червонокнижні екземпляри. У судових засіданнях він творив ще не таке, і рішення приймалися за згодою несунів, рішал-адвокатів від імені американського долара, а тут якесь невеличке задоволення , хобі для віддиху. Ви що, обовтуси, забули що ми вища каста – судді, прокурори, начальники міліції, і нашого ряду челядь не підсудимі, для нас закони не писані, і до відповідальності не притягуємося…!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.