Голову Бучацького суду впіймали разом з браконьєрами

Поділитися

Днями тернопільська інтернет-газета “ПРО ВСЕ” писала про те, хто ж притягне до відповідальності корумпованих суддів. Здається, відповідь на це питання сформулювалась сама собою.

Як повідомив сьогодні вранці начальник відділу охорони водних біоресурсів управління охорони водних біоресурсів в Тернопільській області Андрій Об’єщик, біля села Губин Бучацького району впіймано браконьєрів. Біля так званої в народі “липи”. Вчора чоловіки поставили 6 сіток. Серед затриманих є високопосадовець – голова Бучацького суду – Гордєєв Володимир Олексійович. Він заперечує свою вину, зайняв позицію як у дитячому садочку – то не я, то все вони такі погані. Голова суду, до речі, приїхав на розваги на своїй іномарці “Рено-кенго”.

За словами рибнадзорівців, наразі інформацію передано черговому УМВС України в Тернопільській області. До місця затримання виїхала слідчо-оперативна група.

Сітки браконьєрів перебувають у воді. Їх спеціально не рухають, що все зафіксувати згідно чинного законодавства.

Цікаво, чи “відмажеться” голова Бучацького суду? Чи Майдан для Бучацької громади пусте місце?!

Раніше майданівці Бучача присилали вже інформацію по цьому високопосадовцю.

Довідка

Гордєєв Володимир Олексійович; Бучацький р-ний суд, голова (з 02.1993), суддя (з 05.2003).
Н. 22.03.1954 (м.Заліщики, Терноп. обл.).
Осв.: Львів. держ. ун-т ім. І.Франка (1987), юрист.
1971-72 – інструктор з фізкультури і спорту, колгосп “50-річчя Жовтня”, с.Лошнів Теребовлянського р-ну Терноп. обл. 1972-74 – служба в армії. 1975-77 – звільнений секретар ком-ту комсомолу, колгосп “50-річчя Жовтня”, Теребовлянського р-ну. 1977-82 – голова виконкому, Сущинська сільрада нар. деп. Теребовлянського р-ну. 1982-87 – заст. голови, колгосп “Комуніст”, с.Сороцьке Теребовлянського р-ну. 1987-93 – нар. суддя, Бучацький р-ний нар. суд Терноп. обл.
2-й кваліф. клас судді.

Хто притягне до відповідальності корумпованих суддів і міліціонерів?

Господи, я не хочу щоб таке бидло жило в моєму місті

Через браконьєрство звільнять з роботи голову Бучацького суду?