111
 • Гонка з переслідуванням, або Як “Автомайдан” допомагав затримувати машину «Транс-Сервіс-1»
 • Гонка з переслідуванням, або Як “Автомайдан” допомагав затримувати машину «Транс-Сервіс-1»
 • Гонка з переслідуванням, або Як “Автомайдан” допомагав затримувати машину «Транс-Сервіс-1»
 • Гонка з переслідуванням, або Як “Автомайдан” допомагав затримувати машину «Транс-Сервіс-1»
 • Гонка з переслідуванням, або Як “Автомайдан” допомагав затримувати машину «Транс-Сервіс-1»

Нещодавно резонанс викликала ініціатива «автомайданівців» з Підволочиська, які домоглися встановлення на об’їзній дорозі навколо їхнього міста вагового комплексу. Це – обладнане місце для зважування вантажного транспорту, адже він не повинен перевищувати встановлену повну масу і повинен нести певне навантаження на вісь. Саме ці критерії на ваговому комплексі спільно перевіряють працівники ДАІ, Укртрансінспекції та Служби автомобільних доріг. Штраф за перевантаження розраховується за європейськими розцінками і в Євро по курсу на день виписки.

Під час роботи поста в п’ятницю, 6 червня, на вимогу працівників ДАІ заїхати на ваги водій автомобіля- цистерни відмовився це зробити, документи на машину і вантаж не показав, лаявся на всіх, погрожував працівникам міліції і вагового комплексу металевою трубою що була в кабіні.

* Далі все було як в детективному кіно, – розповідає голова ТО ВО «Автомайдан» Юрій Остап’юк. – Переслідування. Втеча бордюрами, сантиметри до зіткнення… Активісти «Автомайдану» разом з працівниками ДАІ переслідували фуру від Підволочиська до Тернополя. Силою п’яти автомобілів ДАІ та двох автомайданівських таки затримали порушника. А потім почався п’ятигодинний цирк, влаштований водієм львівської фірми Транс-Сервіс-1. Він не показував жодних документів даішникам, хамив, відмовився виходити з автомобіля, не міг точно назвати що везе.

На місце викликали опергрупу, працівників відділу з боротьби з економічними злочинами, начальника карного розшуку, начальника обласного ДАІ.

– В Європі після вчиненого він би лежав в кайданках лицем до дороги. Працівники цієї фірми відчувають себе напівбогами на дорозі, адже, за даними Автомайдану, активами фірми володіє відомий в Україні чоловік – Тігіпко, – продовжує Юрій Остап’юк.

Таку поведінку працівники ДАІ та Укртрансінспекції зустрічають не вперше. Водії цієї фірми постійно хамлять, коли їх зупиняють, відмовляються заїжджати на ваги, не показують документи, їздять з перевантаженням.

Врешті документи він показав і на вантаж, і на машину. Даішники змусили водія повернутись назад у Підволочиськ і заїхати на вагу. Виписали штраф за відмову від зупинки та створення аварійної ситуації. Працівники вагового комплексу написали заяву в міліцію на водія вантажівки за погрози їхньому життю.

Тепер «Автомайдан» має декілька запитань. Один не зовсім нормальний водій витратив купу часу і грошей з бюджету за весь цей цирк. Хто платитиме? Для таких випадків потрібно міняти закони і правила дій в таких ситуаціях для працівників ДАІ. Толерантне ставлення – це прекрасно. Але купа машин, глядачів і закоркована вулиця – все заради клоуна. Ця машина не була перевантажена. Мала всі документи на груз в Європу. Як себе цей водій веде з

поліцією і на дорозі за кордоном? Невже так само? То чому там по правилах, а вдома ні?

1 comment

 1. Роман

  Дивно ,як машина Даї марки тойота свіжих років не могла наздогнати на такому великому участку дороги.))))
  Дивно що всі охочі називають себе “автомайданом” і “самообороною”, та й ще щось требують. Не дивно що водій відопідав “лайкою”, тим більше коли ніхто не надає відповідних док на проходження то ваги, сертифікати..тощо..(одним словом безпрєдєл!!!!)
  Дуже” красиво ” автомайданівці змальовують водія ” клоуном”- вища культура наших людей___)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.