111

11 червня о 10:00 на Службу порятунку «101» надійшло повідомлення про горіння сміття на Малашівському сміттєзвалищі. Площа пожежі становила близько 400 м.кв. Гасіння подібних загорань є доволі складним, адже під час горіння твердих відходів вогонь доволі швидко поширюється всередині сміттєвого масиву і по його поверхні. Частинки, що горять розповсюджуються вітром на значні відстані, що може загрожувати виникненням нових осередків загорання, поширювання пожеж на населені пункти, господарчі об’єкти, сільськогосподарські угіддя, лісові масиви. При цьому горіння сміття  супроводжується великою кількістю диму та, як наслідок, задимленням значної території.

Зусиллями рятувальників чергового караулу 1-ї державної пожежно-рятувальної частини Управління пожежу було успішно ліквідовано. Причини її виникнення та матеріальні збитки встановлюються, повідомляє сайт пожежників Тернопільщини.

1 comment

  1. Саша

    Пора думати не про сміттєзвалище а про сміттєперерробні заводи. Правда наші міські і обласні керівники не доросли до такого рівня, вони привикли жити на мусорниках і думають тільки як вкрасти або взяти взятку на більше не вистарчає розуму.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.