111

У ніч на 14 червня під будівлею Адміністрації президента, біля виїзду, куди прибуває президентський кортеж, патруль Управління держохорони виявив вибуховий пристрій, передає УНН з посиланням на видання “Тема”.

“О 00:20 патруль Управління держохорони (відповідає за охорону об’єкта № 1 — будівлі адміністрації президента) під час обходу периметра помітив людину, яка втекла при появі патруля. Під час огляду місця, яке покинув невідомий, поблизу одного з виїздів з будівлі АП, куди прибуває президентський кортеж, було виявлено вибуховий пристрій”, — наголошується у повідомленні.

Згідно з інформацією, вибуховий пристрій складався з 5 гранат Ф-1 і РГД, а також детонатора і мобільного телефону.

“Вибуховий пристрій був начинений гайками. Зловмисник не встиг привести пристрій у стан готовності. Також в цьому місці на огородженні внутрішнього двору АП виявили записку: “Якщо не припиниш війну, війна прийде до тебе”, — зазначає видання.

1 comment

  1. Саша

    Москалі обнагліли, погрожують Президенту України. Пора в повній мірі усьвідомити , що вони не можуть змиритись з тим що Україна буде розвиватись в демократичному напрямку і буде незалежна від Росії. Українці повинні обєднатись і дати належну відсіч російські агресії. Москалі ніколи не відносились доброзичливо до України, це азіати які привикли воювати і живуть тільки за рахунок інших держав.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.