111

Дівчата, маю розказати вам яка наволоч, бо зійду з розуму від напруги. Знайома моїх знайомих попросила мене дати пожити в квартирі сім’ї з Донецької області. Я їх зустріла на машині, нагодувала, дала ключі від квартири і поїхала ( я живу в іншому місці). Через кілька днів захожу , їх не було, вони вийшли за пивом ( як потім виявилось), на столі був ноутбук відкритий і там лист. Я прочитала- люди ж незнайомі, малолішо. Мене до сих пір тіпає, як згадаю. Господи, шо то за люди???? Як можна бути таким в час , коли війна іде???Там було про те, що я лохушка і взагалі бандери-лохи, їх можна розводити , бо вони наївні, що вони тут живуть в центрі як сир в маслі, все їм бескоштовно . Автор прикалувався з нашої вимови, розказував, шо классно би було покликати сюди путлєра і вигнати нас зі Львова. Бо у Львові реально круто- Европа. І щоб “пацани” не боялись сюди їхати – лохи все влаштують.І було б класно мою квартиру собі забрати. І ще купа-купа всього, що я не буду переповідати, бо зараз ще приб’ю когось через нерви.Потім вони прийшли і в нас була розмова типу – “Слиш ти овца, я те щас”Коротше, викликала я свого знайомого і відвезли ми цих сраних біженців на вокзал. Я купила квиток їм на поїзд до Вінниці і посадила у вагон. Господи, я не хочу щоб таке бидло жило в моєму місті. Хай краще думають, шо ми бандери людей їмо.Я не хочу більше допомагати ніяким біженцям з Донбасу, ні нормальним , ні ненормальним. НІЯКИМ. Вони привозили тітушок на майдан, вони покликали війну в Україну, Через них мої друзі мають воювати на Сході. Хай їдуть хоч на Марс, хоч в Москву.Хай несуть відповідальність за свої вчинки- може хоч тоді розуму навчаться.”

Наталія Білик

3 comments

 1. PeterS

  Я вважаю що переселення біженців на захід – це складова частина плану з національного геноциду та нівеляції національної ідеї.

 2. БАБУКА

  Долго смеялся, мне глубоко безразлично что вы думаете о жителях Донбасса, но неужели среди вас столько наивных, готовых поверить в этот бред.
  Сергей. Донецк.

 3. Саша

  Допомогати потрібно жінкам, дітям а мужики нехай ідутьв армію, в ополчення і нехай захищають свій край. Патріоти України віддають своє життя та здоровля за цілосність нашої країни, за краще майбутнє, а ці окремі виродки зі сходу України ховаються за спини наших солдатів та користуються добротою переважної більшості людей. Я рахую що всі мужики з Донецької та Луганської областей повинні з зброєю в руках відстоювати свої права на краще життя а не ховатись за спинами жінок та порядочних людей. Менше потрібно пиячити, наркотики вживати а більше читати та тяжко працювати якщо хочеш щось мати і нормально жити. Вони молились на матушку расію, братьєв рускіх, а тепер москалі показали хто є хто, то чогош вони тікають від братьєв. Нехай беруть зброю в руки і відвойовують інтереси України, свої інтереси та інтереси всієї держави.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.