111

Львів відкликав свою заявку на проведення зимової Олімпіади 2022 року, повідомляє УНН з посиланням на Міжнародний Олімпійський комітет.

Рішення відкликати заявку прийнято міською владою Львова з огляду на політичну і безпекову кризу в країні, йдеться у повідомленні МОК. Натомість, згідно із заявою, влада Львова готуватиме заявку на зимові Олімпійські ігри 2026 року.

“У розмові з українським прем’єр-міністром Арсенієм Яценюком і президентом НОК Сергієм Бубкою, ми зробили висновок, що було б надзвичайно важко змагатися за проведення Зимової Олімпіади 2022 в нинішніх умовах, але майбутня заявка буде мати важливе значення для України і українського спорту”, – заявив президент Міжнародного олімпійського комітету Томас Бах.

Як говориться у повідомленні, А.Яценюк погодився, що “заявка на 2026 рік матиме величезний потенціал для економічного відновлення країни, і значні переваги для українського суспільства”.

Нагадаємо, що Львів став третім – після Стокгольма і Кракова – містом, що відкликав свою заявку.
Зазначимо, що за тиждень МОК має обрати короткий список фіналістів на право приймати Олімпіаду 2022 року.
За право бути господарями зимових Олімпійських ігор змагатимуться Алмати, Пекін та Осло, повідомляє на своєму сайті МОК.
Оголошення про те, що Львів відкликає свою заявку, зроблено після консультацій у понеділок між прем’єр-міністром України Арсенієм Яценюком і президентом МОК Томасом Бахом.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.