111

Прокуратурою Тернопільської області розпочато кримінальне провадження за фактом згвалтування неповнолітньої дівчинки трьома працівниками одного з райвідділів міліції. З неофіційної інформації “ПРО ВСЕ” вдалось дізнатись, що події сталися в Борщівському районі,  де відпочивала у дідуся й бабусі потерпіла.

Офіційно встановлено, що до правоохоронців звернулась мати неповнолітньої із заявою про те, що її дочку в одному із сіл Тернопільської області, троє працівників міліції силоміць затягнули у автомобіль марки »Шкода Октавія» з надписом «ДПС». Від’їхавши неподалік від села, чоловіки витягнули її із службового автомобіля і згвалтували біля лісосмуги. Це трапилось у ніч з 28 на 29 червня 2014 року, повідомляє прес-служба прокуратури області.

За цим фактом прокуратура 29 червня 2014 року внесла відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.3 ст.152 КК України. На даний час проведено першочергові слідчі дії, призначено судово-медичні експертизи.

Хід розслідування перебуває на контролі у прокурора області .

З неофіційних джерел “ПРО ВСЕ” довідалось, що правохоронці області хочуть зам’яти дану справу. Мовляв, це була дівчина легкої поведінки. Але ж люди добрі, це 15-річна дитина. Відомо, що вона з нормальної сім’ї. Мама керує у Тернополі агенцією нерухомості.

Зрозуміло, що через такий випадок правоохоронну систему залихоманило. Передрікають зміни в керівництві Борщівської міліції як мінімум. Можливо, полетять зірочки з пагонів й в обласного начальства, яке “виплекало” такі кадри серед дільничних міліціонерів. Звичайно, якщо справу буде доведено. Наразі в потерпілої взято аналізи.

Місцеві мешканці неофіційно розповідають, що цього вечора правоохоронці затримали автомобіль, за кермом якого сидів неповнолітній без прав. В салоні автівки була “дискотека”. Машину привезли під відділок. Частина компанії нібито “випарувалась”. Під ранок автівку “викупили” за 2,5 тисячі. Саме через ці гроші нібито 15-річна дівчина і пригрозила міліціонерам “влаштувати солодке життя”. Так це чи ні – покаже лише слідство. Версій того вечора чимало, але всі вони сходяться до одного: або такий кричущий випадок трапився і тоді це діагноз системі, або помста “мажорки”, тоді справа звучатиме по іншому…

 

2 comments

  1. Валерій

    Посадити пожиттєво! У нинішній час, нормальна людина в миліцію не іде працювати. Міліція себе так зарекомендувала, що любий побачивши форму хоче плюнути на ту заразу, що уній.

  2. Саша

    Не всі працівники міліції погані, багато є порядочних спеціалістів але нажаль при такому керівництву обласною міліцією порядочні працівники не потрібні. Ви гляньте що робиться в області корупція, зловживання, розкрадання бюджетних коштів і це все влаштовує і теперішню владу в Тернопільські області і керівництво міліції. Щоб щось вимагати від своїх підлеглих потрібно самому у чомусь розбиратись а у нас керує дільничий і рівень розвитку в нього відповідний. Зарас не стоїть питання про притягнення винних міліціонерів за згвалтування в гіршому випадку за половий контакт з неповнолітньою, а стоїть питання як це все покрити щоб ніхто нічогоне знав і щоб у Київі в МВС нічого не взнали. В іншому випадку потрібно виганяти з посади начальника УВС-дільничого, який не може два слова разом звязати, потрібно винних притягувати до відповідальності да і до МВС виникає запитання як таких бездарів які не можуть організовати роботуставлять на посади. Так що кругова порука вигодна в цій ситуації всім в системі МВС, тай у області теж. Якщо буде розумний начальник УВС області то він буде питати за дисципліну, за порядок в підрозділах, за розкриття злочинів, за незаконні карєри які працюють в області, за незаконні будови, за незаконне виділення земельних ділянок за боротьбу з корупцією, за побори бізнесменів працівниками міліції і т.д. .А так кругова порука і всім вигідно, всі у виграші крім чесних і порядочних людей. Так що не очікуйте на позитивні результати, їх не буде.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.