111

Як стало відомо “Про все”, перший кандидат на посаду голови Тернопільської облдержадміністрації Роман Заставний, якого пам’ятають ще з часів мерства, відмовився очолити облдержадміністрацію. Неофіційно стверджують, що відмова послідувала після умов, з якими мали “посадити” Заставного. Новий губернатор Тернопільщини має гарантувати високий результат на дострокових парламентських виборах політичному проекту Порошенка. “Халіфом на час” Заставний не захотів бути, оскільки він вірить, що встигне ще до розпуску Верховної Ради посісти крісло народного депутата України. Роман Йосипович зараз третій в черзі за мандатом від партії “Батьківщина”. Правда, йому активно перешкоджає колись головний бютівець Тернопільщини, а нині посміховисько Василь Деревляний. Чому? Чи то “капусту” з нього хоче зрубати “за красиві очі”, чи ще якісь преференції. Проте, Заставному на Деревляного пофіг, оскільки навіть після Майдану у столиці правлять балом гроші. А в ЦВК не має придурків, як у тернопільській політиці, де беруть кошти і не виконують обіцянок.

Другим претендентом на посаду голови Тернопільської облдержадміністрації є Степан Барна. Депутат облради ніколи не відзначався партійною вірністю. Степан перескакував з партії у партію, як заєць з городу в городу, де “більша капуста”. За свою карликову політичну кар’єру, Барна побував і в “Нашій Україні”, і в “За Україну!”, і в “Фронті змін”, і мав ще опинитись у “Батьківщині”, але не знайшов спільної мови з Деревляним. Проте, вчасно зорієнтувався, і “ліг” під ударного Порошенка за сутенерства Юрія Луценка. Нардепа-ударівця Ігоря Побера й не питали, чи хоче він в парі з Барною “задовільняти” Петра Олексійовича. Що ж до самого Побера, то йому значно простіше відсидіти у парламенті, ніж йти в облдержадміністрацію. Скажемо м’яко, це далеко не його стихія. Ще гирями керувати в “спорткомітеті” куди не йшло… На Наталку Михно надій мало, бо досвічені чиновники так закрутили нею, що головними досягненями ударівки нині є “зустрілася”, “поспілкувалася”, “провела”. За два тижні – жодної конкретної справи, а лише “примірка” бюрократичної ковдри.

Що ж до нинішнього голови Тернопільської облдержадміністрації Олега Сиротюка, то не має жодної надії на покращення в області з їхнім примітивним баченням.

 

 

1 comment

  1. зіна

    Тут і коментувати немає чого. Всі погані і все погано… Не знаю хто і чому ще робить ставку на Ромця Заставного. Те що він хорошого “зробив” для Тернополя (читай для себе) зможе доповнити в обласних масштабах. Чи не так?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.