111

11 червня о 13.00 у Тернополі відбудеться пікет відділення «Сбербанку Росії», що на вул. Руській (біля Універмагу). Акція відбудеться за участі громадських організацій міста, організатор пікету – Самооборона Майдану Тернопільщини.

На сьогоднішній день Росія є головним фінансовим, інформаційним і людським джерелом тероризму на Сході України. Генеральна прокуратура України уже відкрила кримінальне провадження проти “Сбербанку Росії” за підозрою у фінансуванні сепаратистських акцій в південно-східних регіонах. Проте це не заважає працювати цій структурі в Тернополі.

Самооборона Майдану Тернопільщини має своїм обов’язком зупинити на теренах області процвітання бізнесу, який фінансує вбивць і окупантів. Активісти зберуться не лише висловити свою громадянську позицію, а й висунути конкретні вимоги.

У пікеті візьмуть участь активісти Молодіжного Націоналістичного Конгресу, Молодого Народного Руху, Молодої Просвіти, Товариства Обереги.


З повагою,
інформцентр
Самооборони Майдану
Тернопільщини

1 comment

  1. Руслан

    А Надала з гоп компанією вже не треба пікетувати. Росія Донбас окуповує а нас в Тернополі вже давно окупували НАДАЛ ЗІ СВОЄЮ БАНДОЮ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.