111

Голови Львівської та Тернопільських обласних рад підписали договір, згідно з яким Тернопільська обласна рада надасть Львову кошти на ремонт автодороги Н-02 “Львів-Тернопіль”. Про це УНН повідомили в прес-службі ЛОР.

Відтак,згідно зумовами договору Тернопільська обласна рада в обласному бюджеті на 2014 рік передбачає надання субвенції для фінансування вищезазначених робіт, а Львівська обласна рада передбачає в обласному бюджеті на цей рік одержання зазначеної субвенції в сумі 1 000 000 гривень.

Грошова субвенція перераховується в межах і за рахунок відповідних надходжень на рахунок спеціального фонду обласного бюджету Тернопільської області. Остаточне перерахування коштів субвенції здійснюється не пізніше 1 жовтня 2014 року.

​Відповідно до умов договору Львівська обласна рада зобов’язана у випадку неповного використання зазначеної субвенції в повному обсязі забезпечити безумовне повернення невикористаної суми субвенції до обласного бюджету Тернопільської області не пізніше 30 грудня 2014 року.

​Разом з тим, департамент розвитку інфраструктури, дорожнього господарства та паливно-енергетичного комплексу Львівської обласної державної адміністрації щокварталу до 15-го числа місяця, що настає за звітнім кварталом, повинен подати департаменту розвитку інфраструктури Тернопільської обласної державної адміністрації інформацію про обсяг виконання робіт з ремонту автомобільної дороги Н-02 Львів-Тернопіль.

​Договір вступає в силу з дня його підписання сторонами і діє до 1 січня 2015 року.

***

Служба автомобільних доріг у Львівській області 14 травня за результатами тендеру уклала угоду з ТОВ «Техно-Буд-Центр» на поточний ремонт автодороги державного значення Львів – Тернопіль на ділянці км 25+550 – км 30+400. Вартість угоди складає 3,43 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Роботи мають виконувати у 2014-2015 роках коштом держбюджету. Плануєтсья влаштування вирівнювального шару із асфальтобетонної суміші автогрейдером і подвійної поверхневої обробки.

Власниками «Техно-Буд-Центр» є Григорій Процик та Євгенія Сива. До кінця 2012 року частка Євгенії Сивої належала Любомиру Грегоращуку, чий син Андрій Грегоращук є депутатом Тернопільської міськради від партії ВО «Свобода». Крім того, депутат Грегоращук є зятем керівника Служби автодоріг у Рівненській області Юрія Проника, який раніше обіймав аналогічну посаду в Тернопільській області.

Єдиним конкурентом було Тернопільське міське шляхове ремонтно-будівельне підприємство «Міськшляхрембуд».

У торгах також намагалося взяти участь ПрАТ «Укратоменергобуд», але його пропозицію відхилили зокрема через неповну інформацію щодо матеріально-технічної бази, невідповідність довідки про працівників формі замовника, відустність документального підтвердження виконання аналогічних договорів у 2013 році. Відомо, що ця фірма у 2011-2012 рр. вигравала тендери на будівництво нового офісу Генпрокуратури. ПрАТ «Укратоменергобуд» контролюється Валерієм Штогріним. Офіційно власником є ТОВ Енергетичні інвестиції, яким до кінця 2012 року володів Штогрін. наразі власницею значиться Юлія Лучікова, котра у свій час була прописана в одній квартирі зі Штогріним.Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.